(Bien)’in “Vento Monoslim” Ürününe Altın Çekül Jüri Özel Ödülü!

Yapı sektöründe geliştirdiği yenilikçi ürünlerle dikkat çeken Bien’in “Vento Monoslim” isimli ince görünümlü klozet kapağı, Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri kapsamında “Yapıda Yenilikçi Ürün Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Bien’in minimal tasarımıyla da öne çıkan “Vento Monoslim” ürünü, inceliğinin yanı sıra sessiz ve yavaş kapanan kapağıyla dikkat çekerken, antibakteriyel yüzeyi sayesinde kullanıcılara maksimum hijyen sunuyor.

Yapı Kataloğu Ödülleri hakkında ayrıntılı bilgi için: https://bi-ozet.com/2022/01/18/27-altin-cekul-uluslararasi-yapi-katalogu-odulleri-sahiplerini-buldu/

 


Bien
Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularından biri olan Bien, tasarımdaki kimliğiyle dikkatleri çeken, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan da bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir.

2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekânlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer almaktadır.| www.bienbanyo.com.tr