(LG Electronics)’ten Endüstriyel Ekranlar!

Emaar Square Alışveriş Merkezi, LED Signage LAS025DB

Alışveriş merkezlerinden ofislere, hava alanlarından fabrikalara, etkinlik merkezlerinden stadyumlara kadar pek çok mekânda dikkat çeken mesajlar LG endüstriyel ekranlarda beliriyor. Farklı boyut ve özellikleri, görüntü kalitesi ve zarif tasarımlarıyla LG endüstriyel ekranlar, her açıda ve yoğun ışıklı alanlarda net görüntü sunarak tüm iç ve dış mekânlarda işletmelerin tercihi oluyor.

LG Electronics geniş ürün yelpazesi ile işletmelerin kullanım amacına ve mekânın tasarımına uygun boyutta ve özellikte ekranlar sunarken, tasarımlarıyla da mekânların etkinliğini artırıyor.

Yüksek çözünürlükleriyle öne çıkan “LED Signage”, “OLED Signage”, “UHD Signage”, “Videowall Signage”, “FHD Signage”, “Videowall Signage”, “Transparan OLED”, “Ultra İnce çerçeveli Videowall”, “Yüksek Parlaklıklı Videowall” ve “Outdoor” ekran modelleri zarif ve şık tasarımlarıyla da öne çıkıyor.

Çok yönlü “LED Signage” ekranlar, çeşitli iç mekân uygulamaları için güvenilir çalışma, tasarım esnekliği ve canlı görüntü kalitesi sağlarken, stadyumlar da dahil olmak üzere pek çok dış mekânda reklam, tanıtım ve duyuruların daha çok dikkat çekmesine yardımcı oluyor.

Esnek, kavisli, ince ve hafif “OLED Signage” ekranlar her pikseli ince bir metal hatla birbirine bağlayan transparan görünümü ile ürün takılıp kapatıldıktan sonra dahi ürünün arkasındaki nesneyi yansıtıyor. Mevcut iç tasarıma uyum sağlayan cihaz, geniş açılı bir görünümüyle mesajlarına dikkat çekmek isteyen markaların tercihi oluyor.

“LG Videowall” ise etkili çekim merkezleri oluşturmayı kolaylaştırıyor. Çerçeve boyutlarını en düşük seviyeye getirerek monte edilmiş video wall ekranlar, görüntü boşluklarını azaltan görüntü iyileştirme algoritmasıyla sürükleyici ve kesintisiz izleme deneyimi sunuyor. IPS teknolojisi ve izleme açısıyla “LG Videowall”, en canlı renkleri en uzak mesafeden dahi görülmesine imkân veriyor.

Bu cihazlar ayrıca, bir medya player olmadan içerik oynatma, aynı anda birçok görevi yürütme ve HTML5’i destekleyen web tabanlı wenOS platformuyla sunduğu SDK (yazılım geliştirme kiti) ile SI’ları oluşturma ve optimize etme gibi özellikler de barındırıyor.

Tüm İş ve Pazarlama Amaçlarına Uygun Ekranlar LG’de

Marka, ürün ve hizmetlerini en etkileyici şekilde tanıtmak isteyen işyerlerinde tercih edilen LG endüstriyel ekranlar; kolay montaj, kurulum, uzaktan kontrol ve bakım gibi özellikleriyle üst düzey kullanıcı deneyimi sunuyor.

LED, OLED, UHD, FHD, Videowall, Transparan OLED, Ultra İnce çerçeveli Videowall, Yüksek Parlaklıklı Videowall ve Outdoor ekran modelleri ile LG, 2021 yılında Emaar Square Alışveriş Merkezi, İstinye Park Alışveriş Merkezi, FER MAS Kuruçeşme, KFZ Filo Sarıyer, Galataport İstanbul ve LG Deneyim Merkezi’nde farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sundu.

Emaar Square Alışveriş Merkezi, 2,5 mm piksel aralığında 45 m2 “LED Signage LAS025DB” ürünüyle akvaryumu adeta dışarı taşıdı. İstinye Park AVM, 6,2 piksel aralığında 27 m2 “LED Signage LBS062DA” modelini tercih etti. FER MAS Kuruçeşme, “Videowall Signage 55VM5E”, “UHD Signage UH5F-H” serisi ve “OLED Signage 55EJ5E” modelleriyle mekân içindeki farklı noktaların özelliklerine uygun seçimler yaptı.

KFZ Filo Sarıyer de “Videowall Signage 49VL5F”, “UHD Signage 86UH5F-H”, “UHD Signage 65UH5F-H” ile farklı kullanım amaçlarına uygun tercihler gerçekleştirdi. Galataport İstanbul ise “LG Outdoor Signage 55XF3E” (yapım aşamasında), “FHD Signage 32SM5J”, “UHD Signange 55UH5F-H” ürünleriyle mekânın farklı ekran ihtiyaçlarını LG teknolojisiyle giderdi.

LG LED ekran uygulamalarını izlemek için LG Türkiye Youtube hesabı ve ürünler ile ilgili daha fazla bilgi almak için www.lg.com web adresi ziyaret edilebilir.


LG Electronics
LG Electronics, Inc. dünya genelinde neredeyse her ülkedeki varlığı ve 70 binden fazla çalışanıyla teknoloji ve üretim alanında küresel olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. 2020 yılında dünya çapındaki satış rakamı 56 milyar dolar olan LG, Beyaz Eşya & İklimlendirme Çözümleri, Ev Eğlence Sistemleri, Otomotiv Malzemeleri ve Profesyonel Ürünler iş birimlerinden oluşmaktadır. Ayrıca üst sınıf LG SIGNATURE ürünleri ve yapay zekâya sahip ThinQ’in yanı sıra televizyon, beyaz eşya, iklimlendirme çözümleri, monitörler, servis robotları ve otomotiv bileşenleri alanında da dünyanın lider üreticisidir.