(Binat Mimarlık Medya Grubu), (Akdeniz Tanıtım) Tarafından Düzenlenen ekoBAU Fuarı’nın Stratejik Partneri Oldu!

Taner Yedikardaşlar, Banu Binat

İnovatif, sürdürülebilir ve teknolojik ürün ve hizmetlerle yapı sektörüne katkıda bulunan kuruluşları, karşılaşmak istedikleri karar vericiler ile farklı konseptlerde, yenilikçi fuar anlayışıyla, nitelikli etkinlik mekânlarında buluşturmayı amaçlayan Yapex – Akdeniz Tanıtım, 2022 yılında ekoBAU – Yeni Mimari Yaklaşımlar, Malzemeler ve Teknolojiler Fuarı’nı düzenliyor.

Yapı sektöründe profesyoneller arasında pazarlama ve iletişim çalışmalarını destekleyen yaratıcı pazarlama stratejileri, çözümler üreten Binat Mimarlık Medya Grubu, Eylül ayında İstanbul’da gerçekleşmesi planlanan ekoBAU – Yeni Mimari Yaklaşımlar, Malzemeler ve Teknolojiler Fuarı’nın stratejik partneri oldu. Akdeniz Tanıtım’dan Taner Yedikardaşlar ve Binat Mimarlık Medya Grubu’ndan Banu Binat, 7 Ocak 2022 tarihinde bir araya gelerek stratejik partnerlik protokolünü imzaladı.

“Gelecek mimarlık” temasıyla sürdürülebilir geleceğe odaklanan ekoBAU, farklı yaklaşımı ve alanında uzman isimlerin katkılarıyla yenilikçi bir iletişim ve ticaret platformu olarak yapı sektörü profesyonellerini ve yerel yönetimleri bir araya getirecek.

Fuar hakkında ayrıntılı bilgi için http://www.yapex.com/ sitesi takip edilebilir.