Velux Ankara Projesinde (Günsan) Eqona Tercih Edildi!

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen inşaat şirketlerinin projelerine çözüm sunmaya devam eden Günsan Elektrik, Velux Ankara projesinde tercih edildi. 

Günsan Elektrik, gelişen dünyanın değişen ihtiyaç ve taleplerine göre şekillendirdiği 17 bin parçalık ürün gamıyla inşaat endüstrisi için anahtar, priz ve elektrik ekipmanları üretiyor. Hem Türkiye’nin hem de dünyanın dört bir yanındaki prestijli gayrimenkul projelerini aydınlatmaya devam ediyor.

Fırat Life Style, Ata Yıldız Grup ve A City ortak girişimiyle Ankara’da hayata geçirilenSon olarak Velux Ankara projesinde Eqona Mocha tasarımı yer aldı.


Günsan
1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.