(Bien)’den Üç Yeni Duvar Karosu Koleksiyonu: OASİS, HELIOS, VESTA

HELIOS 30X90

Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Bien, 2022 yılına üç iddialı duvar karosu koleksiyonuyla giriyor. Bien’in 30×90 cm duvar karosu koleksiyonları; “OASİS”, “HELIOS” ve “VESTA” mekânlara özgünlük kazandırıyor.

Banyo ve seramik sektöründe faaliyet gösteren Bien’in “OASIS” duvar karosu koleksiyonu, mürdüm, yeşil ve lila renkleriyle yaşam alanlarına giriş yapıyor. Bir diğer koleksiyon “HELIOS” ise, mermerin sadeliğini dekofonu ile hareketlendiriyor. “HELIOS” parlak yüzeyi sayesinde mekanlara aydınlık bir görünüm katarken 45×45 cm zemin karosu ile de bütünlük sağlıyor.

30×90 boyutundaki “VESTA” duvar karosu koleksiyonu copper, pearl, titanium olmak üzere 3 farklı renk seçeneğinden oluşuyor. Koleksiyon 3 boyutlu yüzeyi ile mekânlara ışıltı katmak isteyenlerin tercihi haline geliyor.

Koleksiyona dair ayrıntılı bilgi için Bien İnternet sayfası ziyaret edilebilir.


Bien
Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularından biridir. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir.

2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer almaktadır. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında “Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.