(Gaggenau)’dan Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları!

Onur Baştürk ve Yasemin Arpaç

Lüks mutfak aletleri markası Gaggenau, Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları’nda Şef Eren Erdem ev sahipliğinde Ofist Kurucu Ortaklarından İç Mimar Yasemin Arpaç ve Yazar Onur Baştürk’ü ağırladı.

Mutfağı ve birlikte vakit geçirmeyi bir öncelik olarak gören Gaggenau, tasarım ve gastronomi dünyasının önde gelen isimlerine lüks bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Şef Eren Erdem’in misafirlerine özel lezzetler hazırladığı davette Gaggenau indüksiyonlu ocak, kombi buharlı fırın ve klasik fırında hazırlanan menü eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştirildi.

Yemek yemenin başlı başına bir deneyim olduğunu dile getiren Yasemin Arpaç’ın yanı sıra Onur Baştürk de deneyimin bir lüks olduğunu vurguladı. Şef Eren Erdem hazırladığı yemeği sunarken, işin sırrının doğru teknolojide olduğunu vurguladı. Gaggenau ile yemek hazırlamanın her aşamasını açıklayarak ilerleyen Erdem’in verdiği bilgileri keyifle dinleyen konuklar, cihazlarla ilgili detaylara büyük ilgi gösterdi.


Gaggenau
Gaggenau, yüksek kaliteli ev aletleri üreticisi olarak “Made in Germany” tasarım ve teknolojide bir inovasyon lideri kabul edilmektedir. Şirket, 1683’e kadar uzanan tarihi boyunca, ev mutfaklarında devrim yaratmayı amaçlamıştır. Gaggenau’nun başarısı, yüksek fonksiyonellik ile bir araya gelen teknolojik inovasyon ve net tasarım dili üzerine kuruludur. Gaggenau, 1995 yılından bu yana merkezi Münih’te bulunan BSH Hausgeräte GmbH’nin bir iştiraki olup halen dünyanın dört bir yanındaki belli başlı şehirlerdeki 24 showroom ile 50’yi aşkın ülkede sunulmaktadır.