(Braas Çatı Sistemleri)’nden “Çelik Yağmur İndirme Sistemi”

Braas Çatı Sistemleri, çatılarda en önemli sorun kaynaklarından biri olan yağış suyunun tahliyesine yönelik “Çelik Yağmur İndirme Sistemi” ni geliştirdi. Çelik Yağmur İndirme Sistemi ile hem yağış suyu etkin bir şekilde tahliye ediliyor hem de ürünün antrasit rengi ile yapılara estetik bir görünüm kazandırılıyor.

Her türlü zorlu hava koşulu altında güvenilir, uzun ömürlü, estetik ve işlevsel bir çözüm sunmak için Braas Çatı Sistemleri, “Çelik Yağmur İndirme Sistemi”ni oluşturdu. En yeni çinko-magnezyum kaplama tekniği ile korozyona karşı artırılmış bir koruma sunan sistem; kaynaksız, yekpare iç ve dış köşe dönüş elemanları, ısı değişimlerinden kaynaklanan genleşmelere ve büzülmelere karşı etkili contalı modüler yapısı ile ön plana çıkıyor. Sistem 333 mm açılımlı dere ve 100 mm çapında iniş borusu ve buna yönelik tamamlayıcı çözümleri müşterilerine sunuyor.

Braas Çelik Yağmur İndirme Sistemi, yağmur deresi için hem saçaktan hem de alından montaj sağlayan iki farklı kelepçe sistemini de içeriyor.

Ürün hakkında ayrıntılı bilgi için: www.bmigroup.com


Braas Çatı Sistemleri
Braas Monier ve Icopal’in birleşiminden doğan BMI Group, Avrupa’nın en büyük eğimli ve teras çatı çözümleri üreticisidir. Avrupa’nın yanı sıra Asya ve Afrika’da da faaliyet gösteren BMI Group, Kuzey Amerika’daki lider çatı ve su yalıtımları üreticisi GAF gibi, bir Standard Industries kuruluşudur.

BMI Group, Türkiye’de konusunda lider Braas markası ile 1998’den beri faaliyet göstermekte olup, 36.000 m2 alan üzerinde yılda 1,5 milyon m2 kapasiteli Braas Çatı Sistemleri üretim tesisine sahiptir. BMI, Türkiye’de Braas Çatı Sistemleri, EverGuard TPO ve Icopal markaları ile eğimli ve teras çatılara yönelik ürünleriyle hizmet vermektedir.