(Poltrona Frau), “Mi” ve “Plot” Tasarımlarıyla 2021 Archiproducts Tasarım Ödülü Aldı!

Neri&Hu tarafından tasarlanan “Mi” depolama ünitesi ve GamFratesi tarafından tasarlanan “Plot” mekan ayrıcı paravan tasarımı, “Mobilya” kategorisinde 2021 Archiproducts Tasarım Ödülü’ne layık gördü.

Poltrona Frau 2021 tasarımı olan “Mi” ve “Plot” ürünleri konsept, tasarım kalitesi, estetik, duygusal bağ, üretim kalitesi ile ödüllendirildi. Archiproducts Tasarım Ödülleri, her yıl 14 kategoride uluslararası tasarımdaki mükemmelliği kutluyor, dünya çapında trendi belirleyecek ürün ve tasarımların belirlenmesine yön veriyor.

Mi | Neri&Hu

İtalyan Poltrona Frau, 1912 yılından bu yana ev ve ofis alanlarını konfor ve estetik ile zenginleştirmeyi amaçlıyor. Poltrona Frau, PELLE FRAU® derileri ile ahşap ve mermerleri uyum içinde tasarımlarına yansıtıyor.

Plot | GamFratesi

Poltrona Frau koleksiyonunda yer alan  Marie Massaud, Neri and Hu, Roberto Lazzeroni ve Michele De Lucchi gibi trend belirleyen tasarımcıların ürünleri, markanın Türkiye’deki tek temsilcisi BMS Design Center’ın İstanbul Nispetiye Caddesi’ndeki adresinde görülebilir.

Detaylı bilgi için www.bms.com.tr adresi ziyaret edilebilir.