(Kelebek Mutfak ve Banyo), Mimarlar ile Bir Araya Geldi!

Kelebek Mutfak ve Banyo, Nişantaşı mağazasında mimarlar ile buluşarak yeni koleksiyonları ve projelerini paylaştı. Sektörün önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleşen buluşmada, Kelebek Mutfak ve Banyo yöneticileri koleksiyonlar hakkında bilgi verdi.

Tasarımları, dolap içi kiler sistemleri, çekmece içi saklama fonksiyonları ve açık raf sistemleri ile mutfak ve banyoda geçirilen zamanları keyifli hale getirmeyi amaçlayan Kelebek Mutfak ve Banyo‘nun düzenlediği bu etkinlik kapsamında mimarların gelecek dönem projelerine çözüm önerileri de geliştirildi.

5 yıl garanti ile sunulan Kelebek Mutfak ve Banyo ürünlerine, mağazalarından ve https://www.kelebekmutfak.com/ adresinden ulaşılabilir.


Kelebek Mutfak ve Banyo
 Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarındandır. Kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle Düzce’de 40 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda üretimine devam eden kuruluş, bugün ürünlerini yurt içinde 22 mağazada tüketicilerin beğenisine sunuyor. Yurt içinde pek çok konut projesinde yer alan Kelebek Mutfak Banyo Markası, projelere özel tasarımlar yapmaktadır Kelebek Mutfak-Banyo, yurt dışındaki konsept mağazaları ile hizmet vermekte ve pek çok projeye imza atmaktadır.