(Bien) Mimarlarla “Bien-Etre” Etkinliğinde Buluştu!

Türkiye’de ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularından Bien, mimarlarla olan iş birliğini güçlendirmek amacıyla Binat İletişim&Danışmanlık ile birlikte bir dizi özel etkinlik tasarladı. 12-13 Ekim tarihlerinde sektörün önde gelen mimarları, La Scarpetta restoranda düzenlenen “Bien-Etre” etkinliğinde bir araya geldi.

Bien’den Pınar Ercan, Bien Pazarlama Genel Müdürü Serkan Önem ve markanın yöneticilerinin de katıldığı etkinlikler kapsamında Pernod-Ricard’ın Lüks Markalar Elçisi Can Akın ile bir sohbet gerçekleşti.

Bien Pazarlama Genel Müdürü Serkan Önem, “Mimarlarımız bizim en önemli iş ortaklarımız. ‘Bien-Etre’ etkinliklerini mimarlarımızın bizi daha yakından tanıması, bizim de onların beklentilerini daha iyi anlamamız amacıyla başlattık. İyi, sağlıklı, esen ve mutlu olma hali anlamına gelen ‘Bien-Etre’ etkinliklerinde hedefimiz keyifli sohbetleryapmak ve lezzetli anlar geçirmek.” dedi.

Bien, “Bien-Etre” etkinliği kapsamında ilham veren buluşmalar gerçekleştirmeye ve sektörün seçkin mimarlarıylaiş birliğini kuvvetlendirmeye devam edecek.


Bien
Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. 2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer almaktadır. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (AuthorisedEconomicOperator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.