(Braas Çatı Sistemleri), Divoroll Universal-S HYPER ile Çatılarda Yüksek Koruma Sağlıyor!

Braas Divoroll Universal S Hyper, üstün su geçirmezlik performansı ve nefes alan yapısı ile çatıların sağlığını koruyor. Donatılı yapısı sayesinde yüksek mekanik dayanıma sahip olan Divoroll Universal S Hyper, artırılmış UV dayanımı ile birlikte uzun ömürlü bir çözüm sağlıyor. Katmanları arasında kullanılan reflektif film tabakası güneşten ışınım yolu ile gelen ısıyı yüzde 40’a varan oranlarda yansıtıyor.

Bir çatı sisteminin en önemli unsurlarından biri olan su yalıtımı çözümleri, çatıların toplam performansında önemli bir role sahip. Braas Çatı Sistemleri‘nin bu amaçla tüketicilerine sunduğu teknolojik çözümlerden biri olan Divoroll Universal S-HYPER, yüksek su geçirmezlik sağlayan güçlü bir kiremit altı örtüsü. Nefes alan yapısıyla da yoğuşma riskini azaltarak çatıların daha sağlıklı ve konforlu olmasını sağlıyor.

Entegre bini yeri yapışkanları sayesinde de hava geçirimsizliğe yardımcı olarak çatıların enerji verimliliğini artırıyor. Braas, çok işlevli, teknolojik çözümü Divoroll Universal S Hyper sayesinde çatılar için yüksek koruma sunuyor.

Braas Divoroll Universal S-HYPER,

● 4 katmanlı donatılı yapısı sayesinde uygulama ve sonrasında oluşabilecek aşınma ve diğer mekanik etkilere karşı yüksek dirence sahiptir.

TS EN 13859-1 standardında belirtilen UV esaslı yaşlandırma deneyleri çerçevesinde, 5 kat daha iyi yaşlanma davranışı gösterir.

● Kendinden yapışkanlı şeritler, hava geçirimsizliği sağlamaya yardımcı olarak çatıların enerji verimliliğini artırır.

Braas Çatı Sistemleri, Türkiye’de faaliyete başladığı ilk günden bu yana; uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Braas Çatı Sistemleri ürün gamında; kiremitten güneş enerji sistemlerine, insan ve iş güvenliği çözümlerinden detay çözümlerine kadar birçok yenilikçi ürün bulunuyor. Braas, çatılarda estetiğin yanı sıra işlevsel, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler geliştirerek, kullanıcılarına bilinçli tercihler yapabilme imkânı sunuyor. Braas, Divoroll ailesinin tüm üyeleriyle su yalıtımı alanında çatının ihtiyacına göre teknolojik çözümler sunuyor, inovatif su yalıtımları ile çatılar için daha fazla koruma sağlamayı amaçlıyor.

Ürünle ilgili daha detaylı bilgiye Braas kurumsal web sitesinden ulaşılabilir,
Braas resmi Instagram kanalında ürünle ilgili güncel paylaşımlar takip edilebilir.


BMI Group
Avrupa’nın güçlü ve köklü iki markası Braas Monier ve Icopal’in birleşiminden doğan BMI Group, Avrupa’nın en büyük eğimli ve teras çatı çözümleri üreticisidir. Avrupa’nın yanı sıra Asya ve Afrika’da da faaliyet gösteren BMI Group, Kuzey Amerika’daki lider çatı ve su yalıtımları üreticisi GAF gibi, bir Standard Industries kuruluşudur ve birlikte dünyanın en büyük çatı ve su yalıtımı operasyonunu oluştururlar. BMI Group, Türkiye’de konusunda lider Braas markası ile 1998’den beri faaliyet göstermekte olup, 36.000 m2 alan üzerinde yılda 1,5 milyon m2 kapasiteli Braas Çatı Sistemleri üretim tesisine sahiptir. BMI, Türkiye’de Braas Çatı Sistemleri, EverGuard TPO ve Icopal markaları ile eğimli ve teras çatılara yönelik ürünleriyle hizmet vermektedir.

“Çatı Çözülmesi Gereken Bir Sistemdir”