(POSTANE)’den Kasım Ayı Programı

Postane Kasım Ayı Programı Postane Kasım Ayı Programı

Ekim ayı başında açılışı yapılan Postane İstanbul, Kasım ayı programını duyurdu. Programda Kasım ayına yayılan birçok farklı yaratıcı pratikten etkinlik yer alıyor. 

Kasım ayı boyunca Postane İstanbul’da gerçekleşecek, tümü ücretsiz ve herkese açık olan etkinliklere katılım için kayıt yaptırmak gerekmektedir.

Burak Arıkan‘ın yürütücülüğünü gerçekleştireceği atölyede katılımcılar, blokzincirin nasıl çalıştığını ve para birimi ötesindeki uygulamalarını öğrenecek. Detaylı bilgi için Postane’nin Instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz.


Yatırım Tavsiyesi Değildir”Yatırım Tavsiyesi Değildir: Blokzincir, NFT, DAO” Atölyesi
Yürütücü: Burak Arıkan
Tarih: 05 Kasım, Cuma


 

Ağustos ayından bu yana her Salı günü gerçekleşen Açık Bostan Günleri‘nde ziyaretçiler Postane‘nin terasında yer alan Postane Bahçe‘yi görme şansı yakalıyorlar. Bahçe’nin permakültür tasarımını ve bakımını üstlenen İyiEkim ekibi ise ziyaretçilere eşlik ederek sorularını yanıtlıyor. Açık Bostan Günleri hakkında ayrıntılı bilgi için geçmiş bi_özet haberini inceleyebilirsiniz.


Açık Bostan Günleri, İyiEkim

Açık Bostan Günleri
Eşlik Eden: İyiEkim
Tarih: Her Salı Günü


2020’den bu yana 200’ün üzerinde podcast eğitim ve atölyesi düzenleyen Podfresh, Podcast Akademi Eğitimi kapsamında ”Podcast nedir ve nasıl yapılır?”, ”Podcast yayıncısı olmak için ihtiyaç duyacağımız ekipman ve yazılımlar neler?”, ”Podcast yayınlarımdan nasıl gelir modeli elde edebilirim?” gibi sorular cevaplanacak. Eğitim hakkında detaylı bilgi ve bkayıt için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.


 Podfresh Podcast Akademi EğitimiPodcast Akademi Eğitimi
Eğitmen: Podfresh
Tarih: 09 Kasım, Salı
Kayıt: Eventbrite


Yekpare‘nin kurucusu Merve Kavas‘ın düzenleyeceği etkinlik 18 Kasım Sosyal Girişimcilik Günü‘nde gerçekleşecek. Etkinlik detayları ileriki günlerde Postane İstanbul’un web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında duyurulacak.


Sosyal Ekonomi İçin Adil Ticaret

Sosyal Ekonomi İçin Adil Ticaret
Yürütücü: Merve Kavas (Kurucu, Yekpare)
Tarih: 18 Kasım, Perşembe
Saat: 19:00 – 21:00
Katılım: İleride Duyurulacak


Türkiye’den 10, Güney Afrika’dan 10 filmcinin ”Dayanışma Mekanları” teması altında ürettiği filmleri 19-26 Kasım tarihleri arasında çevrimiçi olarak gösterime girecek. Sosyal değişim için görsel hikaye anlatımı ve mobil teknolojilerin birlikte nasıl kullanılabileceğini keşfetmeyi amaçlayan film festivali hakkında ayrıntılı bilgi için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.


Bertha Spaces Mobifest

Bertha Spaces Mobifest
Organizasyon: Bertha House & Postane
Tarih: 19 – 26 Kasım 2021
Saat: 10:00 – 22:00
Mecra: Çevrimiçi


Postane İstanbul programı kapsamında gerçekleşecek veya Postane’nin ev sahipliği yapacağı etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi için Postane’nin web sitesini veya sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.