(CUBO)’dan İpeksi Matlık CUBOSOFT!

Üretimde teknolojik yenilikleri takip eden yerli boya firması Cubo, çevre dostu, kokusuz ve silikonlu iç cephe boyası CUBOSOFT’u sundu.

Cubo’nun çevre dostu boyası CUBOSOFT silinebilir olması ile tüketicilerine kolaylık sağlıyor. İçeriğindeki özel silikon katkısı ile su iticiliği yüksek olan ürün, duvarda leke oluşumuna izin vermiyor. Darbelere ve silinmeye dayanaklı olan CUBOSOFT, ipeksi mat görünümüyle dikkat çekiyor. Ürün; Cubo’nun “Boyacı Küpü” sistemine uyumlu ve sınırsız renk seçeneği ile tüketiciye sunuluyor.


Cubo
Yapı Kimyasalları (Seramik Grubu, Su İzolasyonu, Isı Yalıtımı) ve EPS İnşaat malzemeleri sektöründeki faaliyetlerine 1994 yılında Başergün İnşaat olarak başlayan firma, 2004 yılında unvanını Başergün Boya ve Kimya A.S. olarak değiştirerek CUBO markasıyla İnşaat ve Sanayi Boyaları üretimine başlamıştır. Başergün Boya, gelişen Isı Yalıtım sektörünün ihtiyaçlarını gidermek üzere 2012 yılında EPS ve Yapı Kimyasalları Tesisi yatırımını yaparak Türkiye ekonomisine katkı vermeye devam etmiştir.

2019 yılında İstanbul, 2020 yılında Elâzığ Yapı Kimyasalları tesisleri faaliyete geçerek üretime başlamıştır. %100 yerli sermaye yapısın sahip olan Başergün Boya ve Kimya A.S. Yurt dışı yatırım çalışmalarına devam etmektedir. ISO9001 ve ISO14001 kalite sertifikalarına sahip olan Başergün Boya ve Kimya A.S. İleri teknolojiyi kullanarak Türkiye’nin, sektörün ve tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmaya devam etmektedir.