(Bien) YENİ Büyük Ebat Koleksiyonları ile Mekanlara AYDINLIK ve FERAHLIK Sunuyor!

Yaşam alanlarına kazandırdığı modernliği ve doğallığı ile öne çıkan Bien, yeni oversize koleksiyonu RUSTIC ART ile mekanlara sanatsal bir dokunuş yaparken, LUXE ve TWILIGHT koleksiyonları ise özenle tasarlanan her bir detayı ile aydınlık ve ferahlık sunuyor.

İnovatif ürünleri ve zengin tasarımları ile uluslararası alanda ödüllü çalışmalara imza atan Bien, büyük ebat koleksiyonlarından yeni LUXE, RUSTIC ART ve TWILIGHT ile mekanlara büyüleyici bir dokunuş yapıyor.

Bien’in 120 x 180 cm ebatlarındaki oversize teknik porselen koleksiyonları, alanlarda bütünsel bir tasarım imkanı sağlıyor. Teknik porselen karo ürünü LUXE, parlak yüzey ve mermer deseniyle şık tasarımının  yanı sıra sade ve ferah bir ortam sunuyor. Bien’in en yeni koleksiyonlarından RUSTIC ART ise hem bookmatch hem de fon tasarımı ile sanatsal dokunuş isteyenlerin tercihi oluyor.  Özgün deseni ve bookmatch tasarımı ile dikkat çeken TWILIGHT Koleksiyonu da mekanlara canlılık getirecek farklı desenleriyle göz dolduruyor. Üç koleksiyon da hem zeminde hem de duvarda kullanılabilme avantajıyla tercih sebebi oluyor. Konut, otel, AVM ve havalimanı gibi projelerde kalite ve teknolojiyi simgeleyen Bien’in büyük ebatlı karoları, hem zaman hem de işçilik tarafında büyük kolaylık sağlıyor.


Bien
Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. 2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası  ve banyo aksesuarları yer almaktadır.  6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.