(Geberit)’ten Pürüzsüz Yüzey Deneyimi: OLONA DUŞ TEKNESİ

Geberit Olona Duş Teknesi

Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, Avrupa’da birçok ülkede sektör lideri olan Geberit’in Olona duş teknesi, inovatif tasarımı sayesinde değişen kullanıcı ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verebiliyor. DIN 51097:1992 ve XP P05-011 standartları çerçevesinde B sınıfından C sınıfına yükseltilen Olona’nın yüzeyi, Türkiye pazarında bir ilk olarak dikkat çekiyor. Islak mekanlardaki en yüksek seviye olan C sınıfı kaydırmazlık kategorisine sahip Olona, pürüzsüz bir yüzey deneyimi sunuyor.

Yeni nesil banyo koleksiyonlarıyla standartların ötesinde yaşam alanları sunan Geberit, iF Design Award 2021’de ödüle layık görülen Olona duş teknesiyle Türkiye pazarında bir ilke imza attı. Olona’nın yüzeyinin kaydırmazlık seviyesi Alman Standartları Enstitüsü tarafından DIN 51097:1992 ve XP P05-011 standartları kapsamında B sınıfından C sınıfına yükseltildi.

25 farklı ölçü sayesinde her banyoya uyum sağlıyor!

Tasarım anlamında banyolara çağdaş yorumlar getiren ve pürüzsüz bir yüzey deneyimi sunan Olona, kare ve dikdörtgen alternatifleriyle beğeni topluyor. 25 farklı ölçüsü sayesinde küçükten büyüğe her banyoya rahatlıkla adapte edilebilen Olona, zemin seviyesinde bir duş teknesi olarak monte edilebilmesinin yanında kolay renovasyona uygun olarak bitmiş seramik yüzey üzerine de monte edilebiliyor. Engelsiz yapıya uygun ürünlerin kendi içerisinde bulunan eğimi sayesinde suyun her taraftan tahliye özelliği yüksek sifona doğru yönlenmesini sağlıyor. Taş reçine döküme sahip Olona’nın her banyoya rahatlıkla entegre edilebilmesi ise maksimum tasarım özgürlüğünü beraberinde getiriyor.

Olona duş teknesi hakkında daha ayrıntılı bilgi için Geberit‘in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Geberit
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 29 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 50 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2020 yılında 3 milyar CHF net satış açıklamıştır. SIX Swiss Exchange’de listelenmiş olan Geberit hisseleri 2012’den beri de SMI’da (Swiss Market Index) yer almaktadır. | http://www.geberit.com.tr/tr