(Postane)’den AÇIK BOSTAN GÜNLERİ!

Postane Bahçe

İstanbul, Galata’da bu yaz açılan Postane İstanbul, terasında yer alan Postane Bahçe’nin kapılarını her Salı 09:30-13:30 saatleri arasında Açık Bostan günleri ziyaretçilerine açıyor. Kentte yenilebilir bitki yetiştirme ve gıda adaleti gibi konuları odağına alan Postane Bahçe, Açık Bostan günleri ile kentliler için bir eğitim ve deneyim alanı sunmayı hedefliyor.


Açık Bostan Günleri
Konum: Postane İstanbul, Galata, İstanbul
Tarih: 17 Ağustos’tan itibaren her Salı
Saat: 09:30 – 13:30
Katılım: Kayıtlı


 

Açık Bostan günleri kapsamında katılımcılara, kentte gıda üretimi, ekolojik yaşam ve permakültür alanlarında çalışan ve üretim yapan  iyiEkim‘den uzmanlar eşlik edecek. Kent bahçeciliğine odaklanan Açık Bostan günleri ve Postane İstabul, ileride ekolojik gıda üretimi ve sürdürülebilirlik konusunda İstanbul’un odaklarından biri olmayı hedefliyor.

Açık Bostan günlerinin ilki 17 Ağustos’ta gerçekleşecek. Katılım için Postane İstanbul ile sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Postane Bahçe ve Açık Bostan günleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için Postane İstanbul’un sosyal medya hesaplarını ve web sitesini ziyaret edebilirsiniz.