(Kale Banyo)’dan YAZ Fırsatı!

Vintage, Kale Banyo

Kaliteli, fonksiyonel ve estetik ürünleriyle banyolarda bütünsel çözümler sunan Kale Banyo’dan, evlerini yenilemek isteyenlere yaz fırsatı. ‘Evinize iyi bakmaya banyonuzdan başlayın’ sloganıyla hayata geçirilen kampanya kapsamında Kale Banyo; tarzınızı yansıtan, estetik ve kullanışlı banyo mobilyalarını ücretsiz nakliye ve montaj fırsatıyla tüketicilerin beğenisine sunuyor. Siz de 24 Mayıs-31 Ağustos tarihleri arasında Kale satış noktalarına uğrayarak, değişim rüzgarını banyonuzdan başlatabilirsiniz.

Bahar ve yaz mevsimleri, insan hayatında değişimin en fazla hissedildiği dönemlerdir. Doğanın kendi içinde başlattığı yenilenmeyi yaşam alanlarına taşımak isteyen tüketiciler en fazla bu dönemde değişimin planlarını yaparlar. Banyolarda konfor, estetik ve işlevsellik ihtiyacına bütünsel çözümler sunan, ödüllü tasarımların sahibi Kale Banyo da değişimin enerjisini evlerine taşımak isteyen tüketicilere, hayata geçirdiği yeni bir kampanya ile destek oluyor.

Evinize iyi bakmaya banyonuzdan başlayın.’ sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında Kale Banyo, birbirinden tarz kullanışlı banyo mobilyalarını, ücretsiz nakliye ve montaj fırsatıyla tüketicilerin beğenisine sunuyor. Kampanyayla tüketicilere; Kale Banyo’nun tasarım ve fonksiyonelliği bir araya getiren banyo mobilyaları ile şık banyolar tasarlama fırsatı sağlanıyor.

Zero 2.0, Kale Banyo

Estetik ve kullanışlı banyo mobilyalarına ücretsiz nakliye ve montaj fırsatıyla sahip olun!

Banyo koleksiyonlarının her birinde modern yaşamın, şık, sade ve işlevsel özelliklerini ön plana çıkaran tasarım anlayışına sahip Kale Banyo, yaşadığınız mekânın özelliklerine göre farklı çözüm önerileri sunduğu seçkin koleksiyonlarını tüketicilerle buluşturuyor.

Siz de bu değişim rüzgarından yararlanmak istiyorsanız; 24 Mayıs-31 Ağustos tarihleri arasında Kale satış noktalarına uğrayarak, tarzınızı yansıtan, estetik ve kullanışlı banyo mobilyalarına ücretsiz nakliye ve montaj fırsatıyla sahip olabilirsiniz. Kale Banyo’nun birbirinden kaliteli ve şık ürünleri ile banyonuzu yeni baştan yaratabilir, değişimin enerjisini evlerinize taşıyabilirsiniz.

24 Mayıs-31 Ağustos 2021 tarihleri arasındaki alışverişlerde geçerli kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere kale.com.tr adresinden veya 0850 800 5253 numaralı Kale Müşteri İletişim Merkezi’nden ulaşılabilir.