(INTERIA) ile Evler Yaza Hazırlanıyor!

Dünyanın seçkin markalarını bir araya getiren INTERIA, renkli sofra takımları, şık banyo ve mutfak mobilyaları, bahçe ve balkonlarda yeni bir hava estiren sıradışı çiçek aranjmanları ile yazın yüksek enerjisini ve neşesini evlere taşıyor.

Yazın gelişiyle birlikte evlerde yenilenme ve tarz değişiklikleri başladı. Türkiye’nin en büyük dekorasyon ve tasarım merkezi Skyland HOM’da sıradışı bir mağazacılık anlayışıyla hayata geçirilen INTERIA Interior Design Store, yaşam alanlarına taze bir soluk getirmek isteyen tasarım tutkunlarını bekliyor. Son moda dekorasyon ürünleri ve aksesuarları tek çatı altında bir araya getiren INTERIA, 7 metre tavan yüksekliğine sahip ferah iç mekânı ve hijyenik ortamı ile ziyaretçilere konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. 

Evinizi ve kendinizi yaza hazırlayın!

Banyo kültürünün ikonik parçalarından bağımsız küvetler yeniden revaçta! Sıcak yaz günlerinde kentin bunaltıcı havasından uzaklaşmak isteyenler, Duravit’un zarif küvetleri ile hayalini kurdukları banyo dekorasyonunu yapabilir ve ferah bir yaz geçirebilirler. GROHE’nin CoolTouch teknolojisine sahip Euphoria duş sistemleri de yine konfordan vazgeçmeyenler için lüks bir duş deneyimi sunuyor.

Ferah bir banyo veya duşun ardından içinizi serinletecek bir içecek iyi gider! Rengarenk SMEG blender’larda mevsim meyveleriyle kendinize ve sevdiklerinize lezzetli smoothie’ler hazırlayabilirsiniz.

Bol oksijenli, deniz kokulu yaz havasının tadını bahçe ve balkonlarda çıkarmayı planlayanlar için de INTERIA’da çok çeşitli seçenekler mevcut. Kuk Çiçek’in şık aranjmanları ve MacKenzie-Childs’ın renkli sofra takımları ile keyifli sohbetlere eşlik edecek renkli sofralar ve çay masaları hazırlayabilirsiniz.

Seçkin dekorasyon markaları, özel ürünleri ile INTERIA’da

INTERIA’da; VitrA – Artema, Grohe, Geberit, Duravit, Villeroy & Boch, Qua Granite, Lineadecor, Bauformat, Miele, Smeg, Electrolux, Franke, Teka, Blanco, Dendro, Kale Çelik Kapı, İnterazza, Kuk Çiçek, MacKenzie-Childs, Dualit, KitchenAid ve Leggno gibi seçkin markaların beğenilen ürünleri ve özel koleksiyonları satışa sunuluyor.

Skyland HOM’da yer alan INTERIA hafta içi her gün 10.00 – 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Detaylı bilgi için: interiadesignstore.com