Giulio Cappellini (BMS DESIGN CENTER) Evsahipliğinde Mimar ve Tasarımcılarla Buluşuyor!

Cappellini sanat direktörü Mimar Giulio Cappellini 11 Mart Perşembe günü saat 13:00’de çevrim içi canlı yayında Türk mimarlar ve tasarım severler ile buluşuyor. “Geleceğin yaşam ve çalışma alanlarındaki trendler” konusundaki canlı yayın, BMS A.Ş CEO’su Neslihan Işık moderatörlüğünde gerçekleşecek.


Geleceğin Yaşam ve Çalışma Alanlarındaki Trendler
Webinar
Tarih: 11 Mart Perşembe, Saat: 13.00
Kayıt: https://bit.ly/305SwkE


Neslihan Işık, Giulio Cappelini hakkında görüşlerini“Cappellini markasının sanat direktörü ve tasarımcılarından biri olan Giulio Cappellini tasarım sektöründe bir yetenek avcısı olarak görülüyor. Bu nedenle onunla çalışmamız gerçekten bizi heyecanlandırıyor. 1971 yılında şirkete ilk katıldığı yıllardan itibaren Jasper Morrison, Ronan ve Erwan Bouroullec kardeşler, Tom Dixon, Marc Newson ve Piero Lussoni gibi kariyerlerin başındaki tasarımcıları keşfetmiş. Cappellini için tasarımlar yaratmalarını sağlamış. Ve şu an dünyaca ünlü tasarımcılar arasında olan bu isimlerin sektörün ön saflarına gelmelerinde yardımcı olmuş. Giulio Cappellini çalıştığı tasarımcıların yaratıcılığı sınırlandırmıyor ve özgür bırakıyor.  Bu nedenle Cappellini koleksiyonunda yer alan her tasarımın kendine özel hikayesi var. Tasarımlar konforlu, kullanışlı, zamansız olarak kalıyor ve değer kaybetmiyor.” diye açıklıyor.

1984 yılından beri evlere ve ofislere ergonomi, şıklık, zarafet ve lüks konforu sunan BMS A.Ş, dünyanın en önemli ve tasarım tarihi mirası olan mobilya markalarının Türkiye’deki temsilciliğini gerçekleştiriyor. 30’dan fazla markayı aynı çatı altında BMS DESIGN CENTER’da müşterileri ile buluşturan BMS A.Ş, İtalya’nın en trend belirleyici markalarından Cappellini’nin Türkiye’deki tek temsilcisi oldu.

Cappellini’nin dikkatleri üzerine çeken tasarım mobilyalarında ev & ofis kategorilerinde yaşama ve dekorasyona dair tüm detaylar yer alıyor.

Ünlü mobilya tasarımcıların ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturmayı hedeflemiş olan BMS DESIGN CENTER showroomu İstanbul’da Etiler Nispetiye caddesi, Seheryıldızı sokakta yer alıyor.