(DYO) OXYMAX ile Mekanlar Nefes Alsın…

Boya sektörünün öncü markası DYO, insanların temizlik ihtiyaçlarını karşılayacak, havadaki zararlı kimyasal formaldehiti yüzde 83 oranında yok eden DYO Oxymax ile sağlıklı mekanlar sunuyor.

Dünyayı etkisi altına alan pandemi yaşamımızı yeniden şekillendiriyor. Gündelik alışkanlıklarımız, temizlik anlayışımız ve mekanla olan ilişkimiz yeniden belirlenmeye başladı. Yeni dünya düzeninin ilk şartı da sağlık ve hijyen oldu. Elimizi yıkamadan hiçbir şeye dokunmamayı öğrenirken bulunduğumuz ortamın sağlıklı olup olmadığını da sorgulamaya başladık. Bu olağanüstü duruma karşı bilimin sesini dinledik; en güvenli sığınaklarımıza, yani evlerimize çekildik. Evlerimizde geçirdiğimiz zaman arttıkça yaşadığımız alanı güzelleştirmeye, iyileştirmeye ve daha temiz hale getirmeye çabaladık. Tüm bunları yaparken de sevdiklerimizi düşünerek yaşadığımız alanı daha hijyenik hale nasıl getirebiliriz diye araştırdık. Kendi sağlığımız kadar soluduğumuz ortamın da nefes almasını sağlayan özellikli ürünler araştırdık. İşte tüm bu nitelikleri içinde barındıran DYO Oxymax iç cephe boyası, daha sağlıklı yaşam alanları tasarlamamıza yardımcı oluyor.

SEVDİKLERİNİZ RAHAT NEFES ALSIN

İnsan odaklı ürünleriyle yaklaşık bir asırdır Türk boya sektörüne öncülük eden DYO, pandemi döneminde de mekanları inovatif ürünleriyle buluşturmayı sürdürüyor. Sosyal izolasyonu sağlamak amacıyla evlerde kaldığımız bugünlerde, duvarlarını ufak dokunuşlarla güzelleştirirken daha temiz hava solumak isteyenler için DYO’nun iç cephe boyası DYO Oxymax, birçok özelliği bir arada sunuyor.

Formaldehit, ev, iş yeri, okul ve hastane gibi farklı yaşam alanlarının hava kalitesini ve insan sağlığını doğrudan olumsuz etkiliyor. DYO Oxymax, astım, alerji ve burun tıkanıklığı gibi birçok hastalığa neden olan zararlı kimyasal formaldehiti, yüzde 83 oranında absorbe ederek üstün hava kalitesi sağlıyor. DYO Oxymax; özellikle anne adaylarının, bebeklerin, yaşlıların, astım ve alerji gibi solunum şikâyeti olanların kısacası tüm ailenin sağlıklı ve rahat bir nefes almasına imkan tanıyor.

Kapalı ortamlarda bulunan eşyalardan parkelere, temizlik ürünlerinden sigara dumanına kadar birçok unsurdan salınan zararlı kimyasal madde olan formaldehiti yüzde 83 oranında absorbe eden DYO Oxymax, yaşadığımız ortamda çok daha sağlıklı nefes almamıza yardımcı oluyor. Antibakteriyel ve kokusuz olması, içeriğinde uçucu organik bileşikler ve amonyak içermemesi de ayrıcalıklı özelliklerinden. DYO Renk Pınarı’nda binlerce renk seçeneği bulunan DYO Oxymax, bu özelliğinin yanı sıra ipekmat görünüme ve maksimum silinebilme özelliğine de sahip. DYO Oxymax’ın uygulandığı mekanlarda ketçap, kurşun kalem ve suluboya gibi lekeler kolaylıkla silinebiliyor.