ORTAK ALAN İnterdisipliner Söyleşiler Serisine NEVZAT SAYIN Konuk Oluyor…

Ortak Alan Interdisipliner Söyleşiler Serisi yedinci konuğu olarak Nevzat Sayın’ı ağırlıyor. “Yıkımın Belleğinde Mekan” başlığı altında 5 Ocak Salı 21.00’da Zoom üzerinden herkese açık şekilde gerçekleşecek söyleşide tasarım algısında farklı disiplinlerin etkisi, mekanı oluşturan etmenler, kent belleği, mimarlık deneyimleri ve daha birçok konu konuşulacak.


Ortak Alan Interdisipliner Söyleşiler Serisi 7
“Yıkımın Belleğinde Mekan” – Nevzat Sayın
Tarih: 5 Ocak Salı saat 21.00
Zoom


Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencilerinin kurduğu Mekan Tasarımı ve Planlama Kulübü Ortak Alan’ın evlerden düzenlediği Online Interdisipliner (ID) Söyleşiler Serisi, farklı disiplinlerin girdilerini özümseyerek mekan tasarımına çok yönlü ve özgür bakmayı hedefliyor. Söyleşiler her hafta Zoom platformundan ya da Instagram canlı yayınları üzerinden gerçekleşiyor.

Dönem içerisinde üyelerini Doğan Hasol, Taleworlds Oyun Firması, DOT Tiyatro, Hakan Keleş, Sercan Tunalı gibi farklı mecralardan değerli isim ve kuruluşlarla mekan üzerine buluşturan kulübün söyleşilerine Youtube ve Spotify kanalları üzerinden tekrar ulaşım imkanı sağlanabiliyor.