Emre Kuzlu ile “Bir Deneyim Tasarımı: Ofiste Her Şey”…

İnsan odaklı tasarımları ile ofislere nitelik kazandıran Mod Tasarım tarafından 26 Kasım Perşembe günü 15:00’da, YAPI KATALOĞU Webinar desteğiyle online buluşma gerçekleştirilecek. I-AM kurucu ortaklarından Mimar Emre Kuzlu’nun konuk olacağı “Bir Deneyim Tasarımı: Ofiste Her Şey Nedir?” başlıklı oturumda, deneyim tasarımı ve Ofiste Her Şey’e dair tasarım süreci ele alınacak.

Dünyanın birçok ülkesinde, markaların müşteri deneyimi alanındaki fiziksel ve dijital ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla insan odaklı tasarımlar geliştiren ve kreatif projelere imza atan I-AM tarafından müşteri ihtiyaçlarını gözeterek titizlikle tasarlanan bir ofis deneyimi…

Ofiste Her Şey

Mod Tasarım ve I-AM iş birliğinde, iş hayatının merkezi konumu Levent’te yer alacak Ofiste Her Şey’de, markanızı daha fazla görünür kılma amacıyla yenilikçi ve modern bir deneyim konsepti sunulması hedefleniyor. Hedef kitlenizle yapı içerisindeki her ünitede organik bir bağ kurabileceğiniz mekânsal kurgusu ile Ofiste Her Şey, çok yakında sektör profesyonellerinin kullanımına açılıyor.

Sosyal alanları, kolektif iş birlikleri ve paylaşımlı ofis alanları ile sektör profesyonelleriyle doğrudan iletişim kurma fırsatı sunan Ofiste Her Şey, aynı zamanda markaları yılın 365 günü görünür kılacak şekilde sektöre hizmet verecek.

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayın!

Kaydını tamamlayan kişilere oturuma yakın bir tarihte oturuma katılım ile ilgili bilgilendirme maili yollanacaktır.

Ayrıntılı bilgi için: www.dezintidanismanlik.com – dezinti@dezinti.com


Mod Tasarım:
Sıradanlığa karşı mobilya tasarımları üretme amacıyla 2002 yılında kurulan Mod Tasarım, yenilikçi bir iç mimari şirketi olarak doğdu. İlk günden beri hızla büyüyen Mod Tasarım yıllar içinde çoğalan ve farklı ihtiyaçlara cevap veren çeşitli ürün yelpazesiyle, kendi sektörlerinde uzmanlaşarak Rubi by, Ofisçi ve Seperasyon Sistemleri markalarını ortaya çıkarmıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren sektörün gelişmesi için çalışmalarını sürdüren Mod Tasarım, yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla sektöre yön veren markalarının başında gelmektedir.