(Nippon Paint) ile Duvarlara YAZI YAZMA Özgürlüğü!

Duvarları estetik ve aynı zamanda işlevsel bir dokunuşla beyaz tahtaya dönüştüren ‘Sketchy’ iç mekanların havasını duvarlardan başlayarak değiştiriyor.

Nippon Paint, yeni iç cephe boyası Sketchy ile uygulandığı yüzeyi “beyaz tahta”ya dönüştürüyor. Duvarın ne renk olduğu fark etmeksizin uygulanan boya, yazı yazma özgürlüğü getiriyor. Markör kalemle yazılıp silinebilen duvarlar, toplantı odalarında hayatı kolaylaştırıyor. Nippon Paint Sketchy, çocuk odaları için tercih edildiğinde ise özgürlüğe alan açıyor. Mutfaklarda günün menüsünü ya da alışveriş listesini yazmak için kullanılabilen üründen, işlevsel olduğu kadar dekoratif amaçlı da yararlanılabiliyor. Bazen bir çiçek deseni, bazen de bir grafitiyle, iç mekanların havası duvarlardan başlayarak değişiyor.

Hayalinizdeki kırmızı tonu yansıtan, Nippon Paint’in tam silinebilir iç cephe boyası Leona’nın ipeksi dokusu ile duvarlara hareket katarken Sketchy beyaz tahta boyasıyla birlikte mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz.


Nippon Paint:
140 yıllık tecrübesiyle dünyanın lider boya markaları arasında yer alan Nippon Paint, teknoloji ve performansı buluşturan premium ürünler geliştiriyor. Yenilikçi çözümlerle yaşam alanlarına estetik bir dokunuş getiren Nippon Paint; dekoratif iç ve dış cephe boyaları, ahşap uzmanlık serisi, özel efektli ve fonksiyonel ürün gruplarını bir arada sunuyor. Teknolojik altyapısı ve geniş ürün yelpazesiyle farklı sektörlere yeni soluk katan Nippon Paint’in ürünleri, Nisan 2020’den bu yana ülkemizde de satışta. Nippon Paint, ülkemizin ilk ve tek GREENGUARD Gold sertifikasına sahip çevreye ve insan sağlığına duyarlı boyalarını da üretiyor. Daha detaylı bilgi edinmek ve tüm ürün skalasını incelemek için nipponboya.com’u ziyaret edebilirsiniz.