(Lineadecor)’dan Dinginliğe Övgü: Esso

Estetik ve fonksiyonu birleştiren tasarımları ile mutfaklara özgün görünümler katan Lineadecor, dünya trendlerini mutfaklara taşımayı sürdürüyor. Lineadecor yeni modeli Esso ile minimal tasarımı akıllı çözümlerle buluşturuyor.

Tasarımı ve formu ön plana çıkaran mat yüzeyler, Esso ile mutfaklarda yükselişe geçiyor. Minimal stilin karakteristik özelliklerini taşıyan tasarım, karmaşadan uzak ve duru görünümüyle mutfakları, evlerin huzur ve dinginlik noktaları haline getiriyor. Nötr renk paletiyle sakin ve sade bir arka plan oluşturan Esso, kullanıcılarını aksesuar seçimlerinde özgür bırakıyor. Siyah çerçeveli camlı üst dolapların şık ve çarpıcı duruşu, dolap içindeki gizli aydınlatmalarla kusursuz bir birliktelik yakalıyor. Kapağa entegre inox kulplar, mutfaktaki serbest dolaşım alanını artırarak tasarımın bütünlüğünü tamamlıyor.

Tüm Lineadecor mağazalarında ay sonuna kadar geçerli kampanya olanakları, farklı ödeme seçenekleri ve ücretsiz projelendirme, nakliye ve montaj hizmeti ile mutfağınızı yenilemenin tam zamanı.


LINEADECOR:
Lineadecor mutfakları, 1991 yılından bu yana, ahşap sektöründe üretim yapmakta olan Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş. tarafından Gebze’de 30.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikasında üretiliyor. Yurt içinde 60, yurt dışında ise 15 yetkili satış mağazası bulunan Lineadecor, özgün tasarımları, modern teknolojisi, ürün kalitesi ve satış sonrası servisleriyle sektördeki liderliğini sürdürüyor.