Zamansız Akım ART DECO (ORKA) ile Banyolarda…

Göz alıcı detayların modern yorumuyla ortaya çıkan Fransız kaynaklı Art Deco stili, maskülen yapısı, net çizgileri ile dekorasyonda banyolara da uyum sağlıyor. ORKA Banyo, avant-garde tarzı geleneksel sanatla bütünleştiren, Art Deco akımından esinlenerek tasarlanan Glory ürünü ile tekdüzelikten nasibini alan banyoların stil tabularını yıkıyor.

ORKA Banyo’nun Rate Koleksiyonu’nda yer alan Glory, İtalyan lake kalitesinin yanı sıra altın rengi metal ile ön plana çıkarılan pastel renkleriyle dikkat çekiyor. Doğal dokulu ve geniş kullanım alanı sağlayan Bruno Perla mermer tezgahı ve seramik lavabosu ile birlikte güçlü ve tok bir görüntü sağlayan Glory, ORKA Banyo’nun lüks ikonu ürünleri arasında yerini alıyor.  Bas-aç çekmece ve kapak mekanizmaları ile tamamlanan Glory, görünüşünün yanı sıra fonksiyonelliğiyle de banyolarda lüksü yaşatıyor.

Yaşamın kaynağından ilham alan yenilikçi koleksiyon

Bütünsel tasarım yaklaşımı ile kullanım kolaylığını konforla buluşturan ve çeyrek asırdır banyo mobilyaları sektöründe üretim gerçekleştiren ORKA Banyo, yeni dönem banyo tasarım trendlerini kucaklayan yeni koleksiyonunu “yaşam” teması üzerinden kurguluyor. Only, Rate, Karma ve Amorf serilerinden oluşan yeni koleksiyon, banyoları yeni nesil tasarım anlayışı ile buluşturuyor.