(Marshall)’dan OKULLARA Boya Yardımı!

Marshall, Eyüpsultan Belediyesi ile yaptığı bağış anlaşması kapsamında belediyeye bağlı okulların boya ihtiyacını karşılayacak.

Marshall, Eyüpsultan belediyesi ile yaptığı anlaşma kapsamında belediyeye bağlı okullara 5 ton boya bağışı yapacak.

Renklendir hayatı mottosuyla Türkiye boya sektörünün lider firmalarından biri olan Marshall’ın Pazarlama Müdürü Pınar Adabağ, öğrencilerin pandemi sonrası okula uyum sürecine katkı sağlamak amacıyla Eyüpsultan belediyesi ile başlattığı kampanyayla ilgili kısa bir açıklama yaptı. Adabağ, “Türkiye’nin lider markalarından biri olarak üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmek amacıyla Eyüpsultan Belediyesiyle güzel bir çalışmaya imza attık. Geleceğimizin garantisi olan çocuklarımızın pandemi sürecinden en az hasarla ayrılması, okullarına hızla adapte olmaları için Marshall olarak 35 okulumuzun  boyanmasına destek olmaya karar verdik. Marshall olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemiz için yüksek katma değerli projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

İçinden geçtiğimiz hassas dönemi dayanışmayla aşılabileceğini sözlerine ekleyen Adabağ, Marshall olarak yaptıkları yardım faaliyetlerinin aksamadan devam edeceğini vurguladı.


Marshall:
Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amsterdam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel’in dünya çapında 80’den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor. www.marshallboya.com