(San Deco) ile Boya Artık Renkten Çok DAHA Fazlası!

Yarım asırlık tecrübesiyle dekoratif boya alanında uzmanlaşan San Deco, geliştirdiği inovatif ürünlerle boyaya estetiğin yanı sıra fonksiyonel bir nitelik kazandırıyor. San Deco, kara tahta boyasından şeffaf yazı tahtası boyasına, magnet özellikli boyalardan projeksiyon boyasına kadar çeşitlenen fonksiyonel ürün gamıyla boyayı yaşamın her alanında vazgeçilmez kılıyor.

Üstün teknolojik alt yapısı, yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları, tasarım vizyonu, inovatif ürün gamı ve yenilikçi koleksiyonları ile boya sektörüne yön veren San Deco, duvarlara renk katmanın ötesine geçerek günlük yaşamın içindeki farklı ihtiyaçlara cevap veren fonksiyonel ürünleri tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Boyayı estetik görünümüne kazandırdığı işlevsel yaklaşımla yaşamın her alanına taşıyan San Deco; kara tahta etkisini boya formunda duvarlarla buluşturan San Deco Chalkboard, şeffaf yazı tahtası boyası San Deco Writewall ve San Deco Magicis, manyetik tutma özelliği ile duvarlara çekim gücü kazandıran San Deco Magnetic ve projeksiyon boyası San Deco Projector ile  fonksiyonel boya ürün gamını genişletiyor.

Çok fonksiyonlu ve eğlenceli ürünlerle boyanın zihinlerdeki konvansiyonel imajını silen San Deco, konut, eğitim, ofis ve restoran gibi farklı fonksiyonlardaki mekanlar için sunduğu tasarım odaklı çözümlerle boyanın renkten çok daha fazlasına sahip olabileceğini gösteriyor.

Hem modern, hem de nostaljik: San Deco “Chalkboard”

San Deco, Chalkboard koleksiyonu ile, Z kuşağının belki yetişemediği, X ve Y kuşaklarının ise çocukluklarından kalma bir anı olarak hatırladıkları kara tahtaları siyah renginin yanında, alternatif 4 farklı renk seçeneğiyle evlere ve ofislere taşıyor, üstelik boya formunda! Su bazlı yapısı ve kolay uygulamasıyla çocuk odalarından mutfaklara, ofislerden toplantı odalarına oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan San Deco Chalkboard eski alışkanlıkları teknolojiyle yeniden yorumluyor.

Karşı konulamaz çekim gücü: San Deco Magnetic

Artık buzdolaplarına daha fazla yüklenmeye gerek yok! San Deco Magnetic ile tüm magnetlerinizi ve unutulmaz seyahat anılarınızı duvarlarınıza asabilirsiniz. Su bazlı yapısı ve mıknatısları tutma özelliği ile duvarlara karşı konulamaz bir çekim gücü kazandıran San Deco Magnetic boya ile yaşam alanlarınızın dekorasyonuna sürprizli dokunuşlar yapabilirsiniz.

İçinizde kalacağına duvarlarınızda yazsın: San Deco Writewall – San Deco Magicis

İçinizden duvarlarınıza yazı yazmak geliyor ve kendinizi tutuyor musunuz? Ya da duvarlara resim çizmek isteyen çocuklarınızı engellemek için büyük bir çaba harcıyor olabilirsiniz. San Deco Writewall ve San Deco Magicis ürünleriyle istediğiniz her yüzeyde hiçbir endişe taşımadan hayal gücünüzü yansıtabilirsiniz. San Deco Writewall beyaz, mavi, pembe, inci krem renk seçenekleriyle, San Deco Magicis ise şeffaf yapısı ile uygulandığı yüzeylere marker kalemlerle yazılıp silinebilirlik özelliği kazandırıyor.

San Deco Projector ile projeksiyon perdelerine son

Toplantı odaları, konferans salonları, sınıflar, amfiler ve sunum ihtiyacı olan diğer tüm alanlarda kullanılan projeksiyon perdelerinin devri artık bitmiş olabilir. San Deco Boya, Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği projeksiyon boyası San Deco Projector ile perdeye güçlü bir alternatif sunuyor.

Su bazlı ve tam mat görünümlü fonksiyonel bir iç cephe boyası olan San Deco Projector, ışığın bir kısmını içine hapseden formülüyle kullanıldığı alanlarda perdeye kıyasla daha yüksek kalitede görüntü sağlıyor. Projeksiyon perdesinden %30 oranında daha üstün görüntü performansı sunan San Deco Projector, uzun süreli sunum, video ve film gösterimlerinde gözde oluşan yorgunluk hissinin de önüne geçiyor. Yüzey boyası niteliğiyle yer kaplamadığı için daha geniş mekan kullanımına imkan tanıyan Projector, uygulama kolaylığı ile ev, okul ve iş yeri gibi alanlarda kısa sürede duvar yüzeyine uygulanarak, birkaç saat içerisinde kullanıma hazır hale getirilebiliyor.


San Deco Boya:
Yüzde yüz yerli sermayeye sahip, Türkiye’nin ilk efekt boya üreticisi San Deco, kimya sanayindeki faaliyetlerine 1965 yılında başladı. 90’lı yıllarda Ar-Ge ve üretimde dekoratif segmentte yer alan efekt boya üzerine yoğunlaşan San Deco, Kocaeli Gebze ve Cezayir’de toplam 11 bin m² alana kurulu tesislerinde toplam 29 bin ton üretim kapasitesine ulaştı. Büyüme ve üretimde insan ve çevreyi merkeze olan San Deco, TSE ve A+ gibi ulusal ve uluslararası üst düzey standartları uyguladı.

Yarım asırlık tecrübesiyle efekt boya alanında uzmanlaşarak “Mimari Boya” konseptiyle yapı sektörü, boya sanayi ve mimarlık dünyasına tasarım odaklı inovatif fikirler sunan San Deco, benzersiz ürün yelpazesi, dört kıtada 40 ülkeye yayılan uluslararası pazar gücüyle, dekoratif boya sektörünün önde gelen markası oldu. 

Efekt boyanın yanı sıra su bazlı iç ve dış cephe boyaları ile hobi ve fonksiyonel boya üretimi yapan San Deco, Türk boya sanayinin büyüme ve istihdamına katkı sunmak hedefiyle kurduğu San Deco Tasarım Akademisi’yle sektörel eğitim, nitelikli ustaların yetişmesi ve yenilikçi mimarların gelişimine destek için çalışıyor.

http://www.sandeco.com.tr