(Yıldız Entegre) Ağacın İzinde Salı Söyleşileri: “İyi Hissettiren Mekanlar”

Yıldız Entegre’nin sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği “Ağacın İzinde Salı Söyleşileri”nin bu haftaki konuğu Türkiye’nin önde gelen mimarlarından Önder Kul ve Ayça Akkaya Kul olacak. “İyi Hissettiren Mekanlar” temalı söyleşi, 26 Mayıs Salı günü saat 17:00’de Yıldız Entegre’nin Instagram sayfasından canlı olarak yayınlanacak.


“İyi Hissettiren Mekanlar”
Tarih: 26 Mayıs 2020 Salı
Saat: 17:00 – 17:30
Yer: Yıldız Entegre Instagram Hesabı (@yildizentegre)
Konuk: Önder Kul, Ayça Akkaya Kul
Moderatör: Benan Kapucu


Türkiye’de orman ürünleri sektörünün yenilikçi firmalarından Yıldız Entegre, “Ağacın İzinde Salı Söyleşileri”ne tüm hızıyla devam ediyor. Mimarlık dünyasının önde gelen isimlerinin konuk olduğu; tasarımın bugününün ve yarınının masaya yatırıldığı söyleşilerin bu haftaki konuğu, Türkiye’nin bu alandaki önde gelen isimlerinden, Önder Kul ve Ayça Akkaya Kul olacak.

26 Mayıs 2020 Salı günü, saat 17:00 – 17:30 arasında Yıldız Entegre’nin Instagram sayfasından canlı olarak yayınlanacak söyleşinin moderatörlüğünü Benan Kapucu üstlenecek. Ayça ve Önder Kul’un konukluğunda gerçekleşecek söyleşinin teması “İyi Hissettiren Mekanlar” olarak belirlendi. Bu tema kapsamında tasarım, sürdürülebilirlik ve dönüşüm gibi kavramlar, peyzaj tasarımı özelinde masaya yatırılacak.