(Yale)’den GÜVENLİĞİ Sağlamak İstedikleriniz için YENİ ASMA KİLİT Serisi…

Asma kilitler, sevdiğimiz her şeyi kilitli tutmamızı sağlayacak önemli güvenlik yapı taşlarındandır. Spor salonlarındaki dolaplardan depolardaki eşyalarımıza, bisikletlerimizden bavullara kadar her türlü eşyamızı asma kilitler sayesinde koruyabiliyoruz.  Bu farkındalıkla Yale, her türlü güvenlik ihtiyacına yanıt vermek amacıyla Standart, Yüksek ve Maksimum Güvenlik sağlayan asma kilitlerinden oluşan yepyeni serisini tanıttı.

Kilit sektörünün en bilinen ve saygı gören ismi Yale, her türlü güvenlik ihtiyacına yanıt vermek amacıyla Standart, Yüksek ve Maksimum Güvenlikli alternatiflerden oluşan yepyeni asma kilit serisini tanıttı. Spor salonlarında kullanıma yönelik alüminyum, depolardaki eşyaların güvende tutulmasını sağlayan pirinç ve dış alanlardaki sert koşullarda kullanıma uygun yeni nesil asma kilitleriyle Yale, tüketicilerin içinin rahat olmasını sağlıyor.

Asma kilidinizi kişiselleştirin

Yale, Standart Güvenlik asma kilitlerini her gün kullandığımız eşyalarımızı korumak için tasarladı. Asma kilidi, spor salonunda kullandığınız eşyaları dolabınızda muhafaza etmek ya da alet çantanızı saklamak için kullanabilir, çocuğunuzun değerli teknolojik cihazlarının okul çantalarında güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Yale, Standart Güvenlik asma kilitleriyle sadece eşyalarınızı korumak için güvenli bir çözüm sunmakla kalmıyor, farklı boyut ve renkleriyle onları kişiselleştirmenin yolunu da açıyor.

Üst düzey koruma

Üst düzey koruma isteyenler için ise Yale,  Yüksek Güvenlikli asma kilitlerini tasarladı. Depo alanlarının, merdivenlerin ya da giriş kapılarının güvenliği için mükemmel bir seçim olan bu ürün, sert hava şartlarına karşı koruma sağlayan 120 saatlik aşınma dayanıklılığı sayesinde hem içeride hem de dış alanlarda kullanıma uygunluğuyla öne çıkıyor. En gelişmiş güvenlik çözümüne ihtiyaç duyanlar için de Yale’nin Maksimum Güvenlik asma kilitleri mükemmel bir seçim olarak öne çıkıyor.  En değerli eşyalarınızın yanı sıra araba, tekne hatta iş yerinizin güvenliği için ideal bir seçenek olan Yale Maksimum Güvenlikli asma kilitleri, 240 saate kadar aşınma testin geçtikten sonra piyasaya sürüldü.

Yale’in Yüksek ve Maksimum Güvenlikli asma kilitleri, en yüksek güvenlik için Avrupa güvenlik standardına (EN12320:2012) uygun ve kesme ihtimalini önleyen Boron halkalara sahip. Ayrıca, Maksimum Güvenlikli asma kilitleri, gövdede delme ve kesme gibi en sert saldırı biçimlerine karşı dayanıklı.

Yeni ürünler özelinde açıklamada bulunan Yale EMEA Direktörü Kate Clark, “Günümüzde ev sahipleri evlerinin güvenliği ve korunması konusunda daha endişeli ve bu nedenle fiziksel güvenlik onlar için önem taşıyor. Bu durum, ev güvenliği ile ilgili son çalışmalar ve araştırmaların yanı sıra önümüzdeki yıllarda asma kilit pazarındaki ciddi büyüme ile ilgili öngörülere de yansıyor. Yale olarak asma kilitler için ilk patentimizi 1857 yılında geliştirmiştik. Bizim için önemli olan, Yale’in yıllardır bilinen yüksek ürün kalitesini ve çok özel tasarımını sürdürmekti. Bu nedenle, bu yeni asma kilit serimizin sınıfının en iyisi olan malzemelerle üretilmesini ve çeşitli güvenlik standartları, boyutlar ve halka uzunluklarıyla tüketicilerimize her duruma uygun güvenlik çözümleri sunmasını sağladık” diye konuştu.


Yale:
Dünyanın en eski uluslararası markalarından biri olan Yale, kilit endüstrisinde en bilinen isimdir. Yale, Amerika’da bir aile şirketi olarak kuruldu. Linus Yale Jr. dört bin yıl önce eski Mısırlılar tarafından kullanılan bir mekanizmaya dayanan bir kilit geliştirdi. Bu kilit bugün güvenlik endüstrisinde hala en yaygın olarak kullanılan ünlü pimli kilit mekanizmasının icat edilmesini sağladı. 20. yüzyılın başlarında, şirket dünya çapında genişledi ve 12 binden fazla kişiye istihdam sağlamaya başladı. Ağustos 2000’de Yale, ASSA ABLOY Grubu tarafından satın alındı.

Yale Türkiye:
1942 yılında resmi olarak Türkiye’nin tescilli ilk kilit markası olan Yale, kısa sürede büyük bir pazar payına sahip olmuş ve büyük ölçüde bilinirlik kazanmıştır. 1980 yılında ayrıldığı Türkiye pazarına 2007 yılında yeniden giriş yapan Yale, zengin ürün grupları ile nihai tüketiciye hizmet sunmaktadır.  

ASSA ABLOY:
ASSA ABLOY, geçiş çözümlerinde dünya lideridir. Güvenlik, konfor ve rahatlık için son kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünler ve çözümler sunmaktadır. Kuruluş tarihi olan 1994 yılından bu yana, ASSA ABLOY bölgesel bir şirketten, yaklaşık 48 bin çalışanı olan, 70’ten fazla ülkede faaliyet gösteren ve 84 milyar İsveç Kronuna (SEK) yakın satış yapan uluslararası bir gruba dönüşmüştür. Hızla büyüyen elektromekanik güvenlik sektöründe; geçiş kontrolü, tanımlama teknolojisi, giriş otomasyonu ve otel güvenliği gibi alanlarda dünya pazarında lider bir konumdadır.