(Du&Ka) ve (Soprano Mutfak)’a UNICERA’da Büyük İlgi!

Evdema, UNICERA Fuarı’nda Du&Ka ve Soprano Mutfak markalarıyla 2020 yılına damga vuracak ürünlerini sergiledi.

Ev dekorasyonuna getirdiği akılcı ve yenilikçi çözümlerle dikkat çeken Evdema, 10-14 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenen ve alanında dünyanın ikinci en büyük fuarı olan Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı – UNICERA İstanbul’da ileri teknoloji ve doğal malzemelerden üretilen DU&KA duvar kağıtları ile yenilikçi tasarımlara sahip Soprano Mutfak’ın yeni serilerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Türkiye’de Bir İlk: Du&Ka Secret Palace

Duvar kağıdı tasarımlarıyla her tarza ve zevke göre sıra dışı mekanlar yaratan Du&Ka, yepyeni kataloğunu Unicera 2020’de görücüye çıkardı. Oryantalist çizgilerle yenilikçi anlayışı bütünleştiren Secret Palace kataloğu zirkon taş süslemeleriyle, dekorasyon anlamında Türkiye’de bir ilk. Özel renk ve motiflerin kullanıldığı Du&Ka Secret Palace koleksiyonu, elmas ışıltısının büyüleyici etkisiyle şık ve ilham veren mekanlar oluşturuyor. Katalogda Motif ve Muse olmak üzere iki desen bulunuyor.

Anadolu’nun kadim kilim desenlerinin etkileri görülen Motif desende; Osmanlı ve Selçuklu süsleme sanatında kullanılan detaylardan esinlenildi. Altın ve gümüş yaldızlı motifler yarı geleneksel yarı modern bir kilim desenini andırıyor. Desen içlerine özenle işlenmiş zirkon taşlar mekanlara elmasın büyüleyici ışıltısını getiriyor.

Muse desende ise; Doğu kültürünün kendine özgü bitki motifleri ve ihtişamlı mücevherlerle bezeli otantik renklerin etkisi hakim. Zirkon taşların parlaklığını mekanların ruhuna işleyen koleksiyon, yaşam alanlarında mistik bir etki yaratıyor.

Ayrıca ünlü tasarımcı Hakan Akkaya tarafından hazırlanan Du&Ka’nın yeni koleksiyonu sektörle ilk defa Unicera’da buluştu. Du&Ka ürünleri mekanda pratik bir şekilde uygulanabilmesi, sağlığa zararlı madde içermemesi ve su bazlı olmasıyla dikkat çekiyor.

2020’nin Mutfak Trendleri Görücüye Çıktı

Soprano Mutfak, inovatif bir yaklaşımla tasarladığı 2020 yılının mutfak modellerini UNICERA’da sergiledi. Geniş ürün yelpazesi ve her zevke uygun modelleriyle mutfaklara zarafet katan Soprano Mutfak’ın yeni modelleri; fonksiyonel, estetik ve ergonomik alternatifler sunuyor. Soprano Mutfak, içerisinde mutlu yaşamayı hayal ettiren mekanları aile konseptiyle bütünleştirerek inovatif bir yaklaşımla sunuyor.

Ayrıca tasarımı Evdema Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik’e ait yeni bir mutfak modeli de ilk kez fuarda görücüye çıktı. Satış sonrası ücretsiz projelendirme, nakliye ve montaj hizmeti sağlayan Soprano Mutfak, kaliteyi sorunsuzca kullanma konforu sunuyor.