(Silverline)’dan STRONG Duvar Tipi Davlumbaz…

Yoğun şehir hayatından uzaklaşmak, doğanın sakinleştirici gücünü yaşam alanlarına entegre etmek ve yaşamı kolaylaştıran ürünleri evin bir parçası haline dönüştürmek günümüz ev dekorasyonunda yükselen bir trend.

Evin  buluşma noktası mutfaklar bu trendin belki de en önemli alanı. Silverline’nın duvar tipi davlumbazı Strong, güncel mutfak yüzeylerinde görülen malzemelerin ön panel olarak kullanılması ile mutfakta kesintisiz doğalbir yüzey oluştururken, davlumbazın mutfak stiline kolayca entegre edilmesini ve ürünün doğallığı ile ön plana çıkmasını sağlıyor.

 

Karmaşadan arındırılmış mekanlarda, sadelik, doğallık ve doğal malzeme kullanımı yeni yaşam trendi olarak evlerde hızla kendine yer açtı. Silverline’nın ödüllü duvar tipi davlumbazı Strong, havalandırma fonksiyonunu gizleyen tasarımı ve doğal malzeme kullanımı ile doğal yaşam trendine uyum sağlıyor. Ceracor(porselen levha) ve Corian malzemeler ile farklı doku ve bitişlerde tamamlanan tasarım, kesintisiz yüzey oluşturarak doğallığın mutfaklarda yer almasını sağlıyor. Açılı ön yüzeye son derece sade ikonlar ile yerleştirilmiş kontrol paneli, panelin altına ustalıkla gizlenmiş gün ışığı led aydınlatması ve havalandırma fonksiyonu ile Strong, mutfağın doğal bir parçası olarak güçlü bir duruş sergiliyor. Oxido oil (petrol kahvesi)ve luxury cement (çimento grisi) iki farklı renk seçeneği, kolay temizlenebilen ve çizilmeyen pürüzsüz yüzeyi ile sade ve asil. A sınıfı enerji seviyesi ile çevreye duyarlı motor teknolojisine sahip davlumbaz, sessiz ve güçlü çekiş performansı ile tasarım ve işlevselliği buluşturuyor.

Tasarım vefonksiyonellikte uluslararası ödüllerle tescillenen başarı…

Başarısını dünyanınen prestijli ödül kuruluşu Plus X’ten yüksek kalite, tasarım, kullanım kolaylığı vefonksiyonellik kategorilerinde aldığı 4 ödülle tescilleyen Strong, IF Design,InternationalDesign Awards (IDA) ve A’Design Award tarafından da bir çok kategoride ödüllendirildi.