(Electrolux) Pure A9 ile Evlerde MÜKEMMEL Hava Kalitesi!

Electrolux, evlerde yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen en son teknoloji çözümlerini geliştirmeye devam ediyor. Yeni Pure A9 hava temizleme cihazı, iç ve dış ortam hava kalitesini sürekli olarak ölçerek hava temizleme oranını otomatik olarak ayarlıyor.  40 metrekareye kadar olan ortamın havasını AirSurround sistemi sayesinde normalden 3 kat daha hızlı şekilde temizlerken maksimum 46dB ses düzeyinde çalışıyor.

Evde ve iş yerinde kendinizi iyi hissetmeniz ve sağlığınız için iyi kalitede ve temiz hava çok önemli. Oda havası sağlığınızı olumsuz etkileyebilecek toz ve zararlı maddeler içerebilir. Teknolojik üstünlükleri yüksek kalite ve hayatı kolaylaştıran yeniliklerle birleştiren Electrolux, yeni Pure A9 hava temizleme cihazı ile evinizin havasında bulunan sağlığa zararlı bileşenleri ve rahatsız edici kokuları dakikalar içinde temizliyor. Üstelik bu temizliği akıllı sessizlik teknolojisi ile birleştirerek mükemmel bir konfora dönüştürüyor.

Pure A9 sürekli izleme teknolojisi ile bulunduğu ortamın hava kalitesini sürekli olarak izler. Bu sayede ister evde ister hareket halinde olun mobil uygulama üzerinden evinizin hava kalitesini kontrol edebilir ve hava kalitesini optimize edebilirsiniz. Pure A9 17dB gibi çalıştığını bile fark etmeyeceğiniz sessizlikte çalışır. Böylece uyurken bile rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. 360° filtre ve toplamda 5 kademeden oluşan filtrasyon sistemiyle Pure A9 kişisel ve mevsimsel ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabiliyor. AirSurround sistemi ile güçlü ancak yumuşak bir spiral hareketle çalışan Pure A9 odanın her tarafına erişim sağlıyor.

Tüm bunların yanı sıra şık tasarımıyla evinizin iç tasarımıyla uyum sağlayacak cihaz sayesinde evinizin havasını değiştirmek artık çok kolay olacak.

Daha fazla bilgi için: www.electroluxgroup.com


Electrolux Group:
Electrolux Group; lezzet, konfor, mutluluk gibi deneyimlerinize yeniden şekil vererek yaşamı daha iyiye doğru yönlendiren ve bu sayede milyonlarca insan için hayatı daha keyifli ve sürdürülebilir hale getiren ürünlerin üreticisidir. Profesyonel ürünler ve ev aletleri alanında dünyanın önde gelen şirketi olarak Electrolux, yaptığı her işin merkezine tüketicilerini koymaktadır. 

Electrolux Group bünyesinde yer alan Electrolux, AEG, Anova, Frigidaire, Westinghouse ve Zanussi markaları dahil olmak üzere her yıl 150’den fazla pazarda 60 milyonun üzerinde ev eşyası ve endüstriyel ürün satışı gerçekleştirmektedir. Electrolux Group, 2017 yılında 56.000 çalışanıyla dünya genelinde 122 milyar SEK (İsveç Kronu) değerinde satış rakamına ulaşmıştır.