(Kelebek Mobilya)’dan “Senta” Koleksiyonu…

Kelebek Mobilya, “Senta” Koleksiyonu ile oturma odasından yemek odasına, yatak odasından aksesuarlara kadar birçok kategoride ürünler sunuyor. Kelebek Mobilya, aksesuar markası Kelebek Dekor’un LED ampul ve camla birleştirdiği lambalarıyla ise koleksiyonu zenginleştiriyor.

Kelebek Mobilya, “Senta” Koleksiyonu ile toprak tonlarını ve keten dokusunu kullanıcılarına bir arada sunuyor. Evde geçirilen vakti daha konforlu hale getirmeyi amaçlayan “Senta” TV Ünitesi mödüler yapısı ve kişiselleştirilebilir özelliğiyle ön plana çıkıyor. Asma dolap, açık raflı modül ve kapaklı asma dolabıyla beraber duvarda istenilen dekorasyon imkânını sunan fonksiyonlu TV Ünitesi’nin çekmece ve raf kullanımı, kullanıcı için hem estetik hem de yavaşlatıcı menteşeleriyle dikkat çekiyor. Özel olarak üretilen orta sehpa, zigon sehpa ve kitaplık TV Ünitesi, koleksiyonun tamamlayıcı öğeleri arasında yer alıyor.

Ahşap ceviz görünümlü ayakları ve geniş kumaş seçenekleriyle “Senta” Koltuk Takımı, minder yapısındaki soft sünger ile üst düzey konfor vadediyor. 3’lü, 2’li ve berjerden oluşan koltuk takımının 3’lü ve 2’li üyeleri, özel sırt mekanizması ile alan tasarrufu imkânı sunuyor. Sabit ve açılabilir işlevlere sahip “Senta” Yemek Odaları, masalardaki keskin köşeler yerine oval köşelerle tasarlanarak çocuklu aileler için öne çıkıyor. Kelebek Mobilya, oturma formatında ise yüksek konforlu sünger kullanıyor. Sofra gereçleri “Senta” konsollora girmeyi beklerken Mdf profil çerçeveli natural ayna ise yemek odalarına estetik bir görünüm sunuyor.

“Senta” Yatak odaları, her ihtiyaca uygun 5 kapaklı, 6 kapaklı ve sürgülü olmak üzere 3 farklı dolap alternatifiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yüksek ayakları ile temizlikte kolaylık sunan yatak odası takımında karyola ve bazalı karyolalar ise dikkat çeken parçalardan biri haline geliyor. Fonksiyonelliği ön planda tutan “Senta” Yatak Odaları’nın dolaplarında kullanılan natürel ayna ve sürgülü çekmeceler kullanıcılar zorlanmadan aradığına kolayca ulaşabilmesini amaçlıyor. Dolap içlerindeki LED aydınlatmalarla ise karanlıkta kıyafetleri bulma kolaylığı sağlıyor. Ayakucu ve makyaj masası pufları alternatifleriyle de koleksiyona tamamlayıcı parçalar eşlik ediyor.

Kelebek Mobilya, Senta Koleksiyonu‘ndaki toprak tonlarındaki aksesuarlarını Kelebek Dekor ailesiyle tanıtıyor. Koleksiyon biblolardan oda kokularına, mumdan çerçeveye, halıdan nevresim takımına kadar birçok çeşidi bünyesinde barındırıyor. Kelebek Dekor bir ilk yapıyor ve yüzde 90 daha az enerji harcayarak tasarruf sağlayan LED lambalarını mikroorganizmalar içermeyen ve kimyasal reaksiyon göstermeyen camla birleştiriyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kelebek.com