(Bostik)’ten Kendinden Yayılan TESVİYE ŞAPLARI

Bostik Polyrag FRP

Uygun bir kaplama çözümünün seçimi zemin hazırlığı sürecinin önemli bir parçasıdır. Bostik, döşemeleriniz için ideal bir alt zemin hazırlar. Kaplamaların olmazsa olmazı olan düzgün bir alt zemin yaratmak için esnek, farklı yüzeylerle beraber kullanılabilen ve hızlı kürlenen bir çözüme ihtiyaç vardır. Pürüzsüz ve sağlam bitişli bir zemin için yüksek kaliteli kendiliğinden yayılan zemin kaplaması mutlak bir gerekliliktir. Yenilikçi, kendiliğinden yayılan Bostik kaplamaları, yüklenicilerin zaman ve paradan tasarruf etmesi için tasarlanmıştır. Bostik ürünleri düşük toz, az koku ve iki saate kadar inebilen kuruma süresi gibi avantajlarıyla zemin hazırlığı ihtiyaçlarınız için akıllı çözümlerdir.

Akıllı avantajlar

Kendiliğinden yayılan ve düzlenen Bostik kaplamalar, en zorlu döşeme uygulamalarından başarıyla çıkmanız için birçok avantaj sunar:

  • Kolay kullanım: Mükemmel akış özellikleri, Bostik kendiliğinden yayılan zemin kaplamalarını kolay kullanımlı yapar.
  • Hızlı kürlenme: Bostik kaplamalarının büyük kısmı hızlı kürlenen formüllere sahiptir ve böylelikle zemin hazırlığı ve montajını hızlandırır.
  • Esneklik: Bostik zemin hazırlığı ürünleri, betondan ve kum/çimento şaplardan taş, sert malzeme ve ahşaba kadar birçok yüzeye uygulanmak için idealdir.
  • Modifiye polimer: Bostik’in çimento esaslı ürünleri mükemmel yapışma, dayanıklılık ve esneklik için yüksek polimer içerir.

Teknolojiler:

Polimer modifiye tesviye şapları (PMB)

Çimento esaslı ürünler daha fazla dayanıklılık ve esneklik için polimer katkılarla modifiye edilmiştir.

Bostik Roxol 705

 

Bostik Roxol 705 Kendinden Yayılan Şap (1-5 mm)

Roxol 705, yüksek düzeyde akışkan olup, kısa sürede donarak kullanıma hazır hale gelir. 1 ile 5 mm arasındaki kalınlıklar içindir ve sadece iç mekan kullanımına göre formülize edilmiştir. Çimento esaslı, TS EN 13813’e göre üretilmiş,  CT / C25 / F7 sınıfında kendiliğinden yayılan zemin tesviye şapıdır.

Bostik Roxol 710

Bostik Roxol 710 Kendinden Yayılan Şap (1-10 mm)

Roxol 710, yüksek düzeyde akışkandır, kısa sürede donarak kullanıma hazır hale gelir. 1 ile 10 mm arasındaki kalınlıklar içindir ve sadece iç mekan kullanımına göre formülize edilmiştir. Çimento esaslı, TS EN 13813’e göre üretilmiş,  CT / C25 / F7 sınıfında kendiliğinden yayılan zemin tesviye şapıdır.

Bostik Roxol 740

Bostik Roxol 740 Kendinden Yayılan Şap (5-40 mm)

Roxol 740, yüksek düzeyde akışkandır, kısa sürede donarak kullanıma hazır hale gelir. Ekstra elyaf katkılıdır. 5 ile 40 mm arasındaki kalınlıklar içindir ve sadece iç mekan kullanımına göre formülize edilmiştir. Çimento esaslı, TS EN 13813’e göre üretilmiş, CT / C20 / F6 sınıfında kendiliğinden yayılan zemin tesviye şapıdır.

Bostik Polyrag FRP Kendinden Yayılan Şap (3-10 mm)

Çevre dostu katkılı maddeler, polimer ve sentetik elyaf lifleri ile takviye edilerek hazırlanmıştır. Yüksek düzeyde akışkandır, 3 ile 10 mm arasındaki kalınlıklar için ve sadece içeride kullanıma göre formülize edilmiştir. Hızlı bir şekilde trafiğe açılması istenen mekanlar için özellikle hızlı kuruyan nitelikte, çimento esaslı, bej renkli, kendiliğinden yayılan zemin tesviye şapıdır.


Bostik:
Bostik, Endüstriyel üretim, İnşaat ve Tüketici pazarlarında önde gelen küresel yapıştırıcı uzmanıdır. Bir asırdan fazla bir süredir, insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlüklere, daha akıllı ve uyumlu yenilikçi yapıştırıcı çözümler geliştirmektedir. Beşikten mezara, evden ofise, Bostik akıllı yapıştırıcıları her yerde bulunabilir. Şirket, 2 milyar euro’luk cirosu ve 6 bin çalışanıyla 50’den fazla ülkede faaliyette bulunmaktadır.

Bostik Türkiye de, yapı ve endüstri sektöründe sızdırmazlık, yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanlarında çok güçlü bir marka olmakla beraber çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Bostik’in, İnegöl ve Çorlu’da birer üretim tesisi bulunuyor.
www.bostik.com.tr

Arkema:
Bir malzeme tasarımcısı ve yenilikçi çözümler üreticisi olarak Arkema, malzemeleri şekillendirerek yeni kullanım alanları yaratır. Dengeli iş portföyümüz, yüksek performanslı malzemeleri, endüstriyel ihtisasları ve kaplama çözümlerini kapsamaktadır. Dünyaca tanınmış markalarımız hizmet verdiğimiz pazarların liderleri arasındadır. 2017 yılında 8,3 milyar euro ‘luk cirosu ile dünya çapında yaklaşık 20 bin çalışanıyla 55 kadar ülkede faaliyet göstermektedir. Tüm ortaklarımızla aktif iş birliği taahhüt ediyoruz. Kuzey Amerika, Fransa ve Asya’daki araştırma merkezlerimiz, biyo-esaslı ürünler, yeni enerjiler, su yönetimi, elektronik çözümler, hafif malzemeler ve tasarım, ev verimliliği ve yalıtım alanındaki gelişmelere odaklanmaktadır.
www.arkema.com