(Türkiye İMSAD) 9. ULUSLARARASI İNŞAATTA KALİTE ZİRVESİ 5 Kasım’da…

Türkiye İMSAD tarafından 2009 yılından bugüne gerçekleştirilen “Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi” bu yıl da inşaat sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek. 5 Kasım Salı günü “Rekabetin Şifreleri: Sınırsız Ticaret” temasıyla gerçekleştirilecek zirvede, küresel ticarette yeni ihtiyaçlar, sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırılacak.


9.Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi
Tarih: 5 Kasım 2019
Yer: Swissotel The Bosphorus İstanbul


İnşaat malzemeleri sektörünün çatı kuruluşu Türkiye İMSAD (İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) tarafından hayata geçirilen sektörün en büyük etkinliklerinden biri olarak kabul edilen “Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi”, bu yıl “Rekabetin Şifreleri: Sınırsız Ticaret” temasıyla Swissotel The Bosphorus İstanbul’da yapılacak.

Toplam üretimi, dış ticaret hacmi ve istihdamdaki payının yanı sıra birçok sektörle yakın ilişkisinden dolayı ülke için stratejik öneme sahip inşaat malzemesi sektörünün çatı örgütü Türkiye İMSAD, “9. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi” ile sektöre yine yön verecek.

Zirvede “Rekabeti Bozanlar-Maverik Sendromu” ve “Sınırsız Ticaret” başlıklı paneller, “Markaların Rekabeti” ve “Uyvar Önünde Bir Türk” başlıklı sohbet oturumları ile “Rekabette Oyun Teorisi”, “Küyerelleşme”, “Herkes İçin Arttırılmış Gerçeklik”, “İnşaat Sektöründe Bilgi Daha İyi Nasıl Yönetilir?” başlıklı özel sunumlar yapılacak.

Zirvede buildingSMART Türkiye buluşması

Ayrıca zirvede eş zamanlı olarak “Rekabetin Sayısal Hali” başlıklı buildingSMART Türkiye Buluşması gerçekleşecek. Her biri alanında uzman yabancı konuşmacılar, “openBIM; Hareket, Zihniyet ve Teknoloji”, “openBIM Eğitiminde Global Kriter: bSI Sertifikası”, “İnşaat Endüstrisinin Amazon Dönemi” başlıklı özel sunumlarını katılımcılarla paylaşacak.

İş, ekonomi, medya ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı “9. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi”nde sektörün her kesiminden 500’ü aşkın katılımcı buluşacak.


Türkiye İMSAD:
Kuruluşundan bu yana geçen 35 yılda, Türk inşaat sanayisini gerek yurt içinde gerekse yurt dışında temsil eden bir sivil toplum örgütü olan Türkiye İMSAD’ın, 38 sektör derneği, 74 sanayici firma ve 27 paydaş kurum üyeleriyle birlikte, pazarda 32 binden fazla noktaya etkin bir şekilde ulaşmaktadır. Sürdürülebilir büyüme için yurt içinde ve yurt dışında işbirlikleri geliştiren Türkiye İMSAD, iç pazardaki gelişmeleri yakından izlemekte ve ihracatta ulaşılan başarının artarak sürdürülebilmesi için, dış pazarları yakından takip etmektedir. Türkiye İMSAD, inşaat sektörünün çok önemli grupları olan 31 farklı alt sektörü temsil etmektedir. 2011 yılında Brüksel, 2015 yılında ise Kamerun temsilciliğini kuran, sektörel projeler yürüten, raporlar yayınlayan Türkiye İMSAD, Avrupa Komisyonu’nun fonladığı birçok projeye de liderlik etmektedir.