(Timberland)’den TASARIM ve MİMARLIK Öğrencileri için Yarışma!

Timberland, yaşadığımız kentlerde yeşil alanlar yaratmak için uluslararası çapta birlikte çalışabileceği tasarım  ve mimarlık öğrencilerini arıyor!

Timberland, şehirdeki toplulukları ve doğayı birbirine entegre etmeyi hedefleyen bir kampanya başlattı.

Uluslararası çapta yürütülen Nature Needs Heroes Award, Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var yarışması için Timberland genç tasarımcılardan ve mimarlardan insanı doğayla buluşturan bir alan tasarlamalarını istiyor. Birinci olan yarışmacı, VF Group’un İsviçre Stabio’daki Timberland Merkez Ofisi’nde üç aylık ücretli staj imkanı kazanacak.

Başvuru tarihi 1 Temmuz – 30 Eylül olarak açıklanan yarışmaya katılım koşulları www.timberlandaward.com adresinde yer alıyor.

Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var kampanyası Timberland’ın şehirleri daha yeşil ve daha yaşanabilir hale getirme taahhüdünün bir parçası

Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var kampanyasının ve yarışmanın duyurusu, Timberland’in de çeşitli projelerle yer aldığı çağdaş mimari odaklı 2019 Milan Arch Week sırasında yapıldı. Milan Arch Week  ve Timberland iş birliği markanın amacını kitlelerle paylaşmasını sağladı. Bunun yanı sıra, yeni duyurulan yarışma ile genç tasarımcılara ve mimarlara çevre adına fark yaratacak projeler geliştirme fırsatını açmış oldu.

Çevreyi koruma ve iyileştirme alanlarında Timberland’ın uzun yıllardır devam eden girişimleri var

Timberland EMEA  Bölgesi Marka Pazarlama ve Kreatif Direktörü Melissa Rotta Loria, “İnovatif ve yüksek tasarımlı ürünlerimiz aracılığıyla insan ve doğa arasında bir bağ kuruyoruz. Duyurmaktan gurur duyduğumuz Milan Arch Week işbirliği ve Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var projemiz yeşil ve daha yaşanabilir şehirler yaratma taahhüdümüzü daha da güçlendiriyor” diye belirtiyor.


Timberland:
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır. Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu’daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır. Timberland’in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood” (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, http://www.timberland.com adresini ziyaret ediniz.