(GROHE) Blue Pure: Musluktan GÜVENLİ ve LEZZETLİ Su İçin Entegre Filtreler…

GROHE’nin , saf ve lezzetli içme suyu için geliştirdiği GROHE Blue Pure filtreli bataryalar, dünyanın dört bir yanındaki farklı su kaliteleri için farklı filtre seçenekleri ve mutfakta lezzet, konfor ve güvenliği bir araya getiren üç tasarım serisiyle sunuldu.

Su, hayati bir kaynak. Ancak bazı ülkelerde musluktan gelen suyun kalitesinin yetersiz olması nedeniyle içilmesi mümkün olmuyor. Kahve, çay veya bebek maması hazırlamak, susuzluğu giderecek bir bardak su içmek için musluk suyunun yerine sıklıkla şişe suyu kullanılıyor. Dünyanın dört bir yanında suyun doğrudan musluktan güvenle ve tüm lezzetiyle tüketilebilmesini sağlayan yeni GROHE Blue Pure filtreli bataryalar, işte su kullanımındaki bu zorluğu değiştiriyor.

Tüm Gereksinimler için Yüksek Performanslı Filtre Teknolojili GROHE Blue Pure

GROHE Blue Pure filtreli bataryalarda, BWT markalı en son filtre teknolojisi bulunuyor. İki farklı versiyonda sunulan filtreler, doğrudan bataryadan maksimum lezzet ve güvenliği sağlıyor. Aktif karbon filtre, lezzeti önemli ölçüde iyileştirerek sudaki klor, biyosit ve haşere ilaçlarını temizliyor. Ultrasafe versiyon ise, aktif karbon filtrenin özelliklerine ek olarak bakterileri de ortadan kaldırarak su kalitesinin düşük olduğu bölgelerde normalde içilemez olan suyu güvenli hale getiriyor. Aktif karbon filtreli versiyon, çalışma süresine göre, zamanı gelen filtre değişimlerini de gösteriyor. Ultrasafe versiyon için, gerçek su tüketim miktarı, en yüksek düzeyde güvenliği garantilemek için her türlü gerekli filtre değişimini de gösteriyor. GROHE Blue Pure, genel su şebekesinden gelen musluk suyunun sınırsız kullanımına imkan vererek bunu her mutfakta her türlü uygulamada hiçbir sınırlama olmaksızın kullanılabilen, filtrelenmiş, lezzetli içme suyuna dönüştürüyor.

Mutfak için GROHE Blue Pure – Tasarım ve Fonksiyon Lezzet ile Bir Araya Geliyor

GROHE Blue Pure, mutfağında filtrelenmiş suya değer veren veya su kalitesinin yetersiz olmasından ötürü filtrelenmiş suya ihtiyaç duyan herkes için harika bir seçenek. GROHE Blue Pure, modern bir mutfak bataryasının fonksiyonelliği ve görünümünden taviz vermeksizin, üç popüler BauEdge, Eurosmart ve Minta tasarım yelpazelerinde duo versiyon olarak temin edilebiliyor. Minta versiyonunda ise ekstra rahatlık sağlayan bir spiralli çıkış ucu bulunuyor. GROHE Blue Pure’un filtrelenmiş ve filtrelenmemiş su için iki ayrı su yolunun bulunduğu duo versiyonunun yanı sıra, GROHE bir mono versiyon da sunuyor. Her iki seçenek de maksimum lezzet, hijyen ve güvenliği garanti ederken, ister alışkanlık isterse su kalitesinin yetersiz olmasından kaynaklansın, şişe su ihtiyacı da tarihe karışıyor. Olumlu bir diğer yan etki olarak ise plastik şişelerde bir litre su üretmek için yedi litreye kadar su tüketmek gerekirken, GROHE Blue Pure ile tüketilen su ile bunu üretmek için kullanılan su eşitleniyor.

Banyoda GROHE Blue Pure, Bataryayı Doğal bir Saf Su Kaynağına Dönüştürüyor

GROHE, banyo konsepti olarak GROHE Blue Pure ürününü Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen, dünyanın binalarda sorumlu su ve enerji yönetimine odaklanan önde gelen ticari fuarı ISH’te, sundu. Kimi bölgelerde, musluk suyu, hijyen ve sağlık ile ilişkili sebeplerden ötürü ağız hijyeni gibi banyodaki günlük tüketim için de kullanılamıyor. Sıklıkla, tek alternatifin, plastik şişelerde satılan su olması, herhangi bir dolambaçsız ve sezgisel banyo alışkanlığı oluşturma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Banyoda BROHE Blue Pure kullanımı ile, batarya, güvenle ve rahatlıkla kullanılabilen doğal bir saf ve temiz içme suyu kaynağına dönüşüyor. GROHE Blue Pure’ın, BauEdge, Essence ve Eurosmart ürün yelpazelerinde sunulması, çağdaş banyoların modern görünümüne kusursuz şekilde uyum sağlaması ve dünyanın her yerinde mevcut su kalitesine bakılmaksızın kullanılabilmesi sayesinde, filtreli bataryayı hem ev hem de proje sektöründeki müşterileri için aynı derecede cazip kılıyor. Böylece, banyoda rahatlık ve güvenlik açısından ciddi katma değer sunarken, su kalitesinin yetersiz olduğu bölgelerde, otelcilik sektörü gibi proje planlayıcılar için de heyecan verici fırsatlar sunuyor.


GROHE:
GROHE dünyanın önde gelen banyo ve mutfak çözümleri üreticisi olup 2400’ü Almanya’da olmak üzere 6000 kişiyle faaliyet göstermektedir. GROHE 2014 yılından bu yana LIXIL Group Corporation bünyesinde yer almaktadır. Uluslararası bir marka olarak GROHE, marka değerleri olan teknoloji, kalite, tasarım ve sürdürülebilirlikle “Saf su keyfi” yaşatmak için çalışır. GROHE kuruluşundan bugüne hep yeni ürün kategorileri geliştirmiştir. Son ürünleri arasında GROHE Blue ve Red su sistemleri, günümüzde yaygınlık kazanan akıllı evlere yönelik yenilikçi bir parça olan GROHE Sense su güvenliği sistemi dikkat çekmektedir. Yenilikçilik, tasarım ve geliştirme, Almanya’daki üretim tesislerinde entegre bir sürece dönüşür. Bunun sonucunda tüm GROHE ürünlerinde bir kalite damgası olarak “Made in Germany” ibaresi yer alır. GROHE sadece son on yıl içinde 300’ü aşkın tasarım ve yenilikçilik ödülü kazanmanın yanı sıra “Almanya’nın en sürdürülebilir büyük markaları” arasında gösterilerek başarısını kanıtlamıştır. Almanya hükümeti tarafından verilen CSR ödülünü sektöründe kazanan tek kuruluş olan GROHE, Fortune® dergisinin “Dünyayı Değiştiren 50 Şirket” listesinde de yer almıştır.

LIXIL:
LIXIL gündelik hayatın gerçek sorunlarını çözerek herkes için her yerde ev hayatını güzelleştiren öncü tesisat ve konut malzemeleri üretmektedir. Japonya’nın lider teknolojisi ve yenilikçiliğinin gücünü ardına alan grup, evleri dönüştüren kaliteli ürünler geliştirir. Fakat LIXIL’in farkı, bunları yaparken anlamlı tasarım, girişimci ruh, herkesin erişebilmesine kararlılık ve sorumlu ticari faaliyetler gibi hedefler doğrultusunda çalışır. Bu yaklaşım kendisini INAX, GROHE, American Standard ve TOSTEM gibi sektör lideri markalarda gösterir. Dünyanın 150’den fazla ülkesinde 70.000’i aşkın çalışanımızla, her gün bir milyardan fazla insanın hayatına dokunan ürünler yaratıyoruz. Ayrıntılı bilgi için www.lixil.com