(Ersa)’dan ÖZEL ÜRETİM Teknikleri ve ŞIK Tasarımıyla MAGRO Masa!

Dünyanın 41 ülkesine ihraç ettiği ürünleriyle Türkiye’nin en büyük mobilya üreticilerinden biri olan Ersa, üst düzey mühendislik ve üretim teknikleriyle geliştirdiği masa serisi Magro ile çalışma mekanlarına yenilikçi ve çağdaş bir masa kullanımı sunuyor. Operasyonel, yönetici ve toplantı masalarını içeren seri, masa tablasından ayaklarına kadar her detayda özgün ve yalın bir tasarım anlayışını temsil ediyor.  

Türkiye’nin ofis mobilyası kategorisindeki ilk Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerini oluşturan Ersa’nın Ar-Ge ve tasarım ekibi tarafından geliştirilen Magro masa serisi, tekil kullanımlardan, Workstation ve toplantı masalarına geniş bir seçkiyle çalışma mekanlarına dahil oluyor.

Seri Freze Amerikan meşe, Freze beyaz Amerikan ceviz ve okaliptus seçenekleriyle sunulan kaplama masa tablasının eğimli kenar bitişleriyle benzerlerinden ayrılıyor ve bu özelliği sayesinde şık görünümünün yanı sıra kullanışlı bir yapı sunuyor.

Tablanın yanı sıra masayı özellikli kılan bir diğer tasarım detayı ahşap ile metalin bir arada kullanıldığı masa tablasıyla eğimli açıda birleşen ayakları oluşturuyor. Ayakları iç dış yüzeylerde kesen metal epoksi şeritler, masanın kaplama rengine göre beyaz, metalik gri veya antrasit renklerde çeşitlenebiliyor.

Magro serisi masa tablası altında yer alan kablo tavası ve masa yüzeyindeki kablo kapağı sayesinde elektronik cihazların kablo karışıklığının gizlenmesine yardımcı oluyor. Tekil veya ikili masalara eklenebilen seriye özel etajer ünitesi kablo geçişi için pencereli yapıda tasarlanırken, geniş depolama hacimleri sayesinde ek bir depolama ünitesine ihtiyaç duymadan kullanıcısının depolama ihtiyacına cevap veriyor. Operasyonel kullanımlara yönelik dört veya altı kullanıcı için geliştirilen Workstation tipleri ayırıcı panoları sayesinde bireysel alanların yaratılmasına olanak tanıyor. Serinin toplantı masası ise masa tablasının özellikli yapısı ve kabloların elektrik kaynağını ulaşmasını sağlayan orta ayağı ile kalabalık toplantılar için dahi konforlu bir kullanım sunuyor.


Ersa:
Metin Atabey Ata tarafından kurulan ve bugün ailenin 3. kuşak üyelerinin de yönetiminde görev aldığı Ersa, mobilyanın var olduğu her alanda, mümkün olan en fazla kişiye temas ederek, Türkiye ve dünya tüketicisinin mobilya, tasarım, üretim ve mimari ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı ve kaliteli çözümler geliştiriyor. Enerjisini çalışan ve müşterilerinin memnuniyetinden alan Ersa, tüm ürün ve hizmetlerini kurum kültürünün temelini oluşturan kalite ve güven unsurları doğrultusunda daima ileriye taşımayı hedefliyor. Ersa, üretim yeteneğini uluslararası çözüm ortaklarının deneyimiyle birleştirdi. 2014’te dünyanın en büyük ofis mobilyası markalarından Haworth ile tek yetkili satıcılık anlaşması yaptı. Geçtiğimiz yıldan bu yana Cappellini ve Quadrifoglio markalarının Türkiye temsilciliğini yürütüyor.