(Grohe) TIRI 19 Ocak-12 Şubat Tarihleri Arasında Türkiye’de…

19 Ocak – 12 Şubat 2019 tarihleri arasında Türkiye’de çeşitli kentleri dolaşacak olan Grohe Tırı 5-9 Şubat’ta da UNICERA Fuarı’nda olacak. Grohe Tırında ürün tanıtımları ve profesyonellere yönelik eğitimler düzenlenecek.

Dünyanın lider banyo ve mutfak çözümleri ve sıhhi tesisat markası Grohe’nin  ürünlerini geniş kitlelere sergilemek amacıyla dünyada farklı ülkeleri ziyaret eden tırı Türkiye’de tura çıkıyor. Grohe Tırı Türkiye turu kapsamında 19 Ocak-12 Şubat arasındaki yaklaşık bir ay boyunca Antalya, Marmaris, Bodrum, İzmir, Bursa ve İstanbul’da ziyaretçilerini ağırlayacak. Grohe Tırı sektörün en önemli buluşma noktalarından biri olan UNICERA Fuarı’na da katılacak ve Grohe ürünlerini ziyaretçilere tanıtacak.

Bugüne kadar dünyanın çeşitli ülkelerinde tura çıkan bu mobil showroom ilk kez Türkiye’ye geliyor. Tur kapsamında uğradığı illerde sektör profesyonellerine ve teknik personele en son teknolojiler, trendler ve Grohe’nin ürün yenilikleri hakkında bilgi aktarılacak.

Grohe Blue Home

Grohe Tırı ziyaretçilere içinde bulunan yenilikçi ürünleri kullanım sırasında bizzat inceleme imkanı sunuyor. Ayrıca düzenlenen eğitimlerde Grohe uzmanlarıyla yüz yüze görüşme fırsatı bulacak olan teknik personele, Grohe ürünlerinin özellikleri ve yararlarını daha yakından tanıyarak montajla ilgili önemli bilgiler edinme fırsatı sunuluyor.

Daha geniş ve işlevsel olması amacıyla yeniden tasarlanan Grohe Tırı daha geniş bir ürün seçkisine yer veriyor. Grohe Tırı Seramik Serileri, Grohe Blue Home, Grohe Red, Grohe Smart Control Serisi, Grohe Sensia Arena, Grohe Sense & Sense Guard, Essence and Concetto Professional, Grohe Essence Armatür Serisi ve Grohe Rapido SmartBox ürünleri sergileniyor. Profesyonellere yönelik Grohe yenilik turu ise tesisatçılar ve montaj personelinin teknik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirildi.

Grohe Smart Kontrol

Profesyonellere yönelik Grohe yenilik turu ise tesisatçılar ve montaj personelinin teknik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirildi.

Grohe  deneyimini Türkiye genelinde müşterilere yaşatmak için tasarlanan mobil showroom, turuna ilk olarak 19-21 Ocak tarihlerinde Antalya’dan başlayacak. Ardından, 23-24 Ocak’ta Bodrum’a ulaşacak. 26-27 Ocak tarihleri arasında 2 gün boyunca İzmir’de ziyaretçileri ağırlayacak olan Grohe Tırı , 29 Ocak’ta Bursa’da durakladıktan sonra 5-9 Şubat’ta UNICERA Fuarı’na katılmak üzere İstanbul’a gelecek. Fuar’ın bitiminden sonra ise 11-12 Şubat tarihlerinde İstanbul’un çeşitli noktalarında ziyaretçilerini kabul edecek.


Grohe:
Grohe dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısıdır. Grohe Group, global Grohe markası kalite, teknoloji ve tasarımın yanısıra “Pure Freudean Wasser”felsefesini sunmayı amaçlayan sorumluluktan oluşan marka değerlerinden güç almaktadır.  Grohe’nin dünya çapında 6.000 civarında çalışanı bulunmaktadır. Grohe’nin Almanya’daki çalışan sayısı yaklaşık olarak 2.400’dür. Grohe, Almanya’daki üç üretim tesisinin yanı sıra, diğer pazarlarda da birçok tesise sahip. Ocak 2014’te LIXIL Group ve Japon Kalkınma Bankası tarafından satın alınan Grohe Group halen satışlarının yüzde 85’ini Almanya dışında gerçekleştirmektedir. LIXIL Group, inşaat malzemeleri ve ev teçhizatları sektörlerinde küresel bir liderdir. Nisan 2015 itibariyle LIXIL Group’un global sıhhi tesisat ürünleri iş kolu yeni LIXIL Su Teknolojisi Grubu (LWTG) iş birimine entegre edildi. LIXIL LWTG, 52 fabrikasında üretilen ile 150 pazarda bulunan su teknolojisi markalı ürünleriyle herkesin hayatını her yerde iyileştiriyor.

Lixil Corporation:
Lixil, konut ve inşaat sektöründe global liderdir. Eşsiz portföyümüz, günlük yaşamımızda su ile etkileşim kurma biçimimiz de devrim yapan teknolojilerden ev ve büyük mimari projeler için eksiksiz bir ürün ve hizmet yelpazesine kadar her şeyi kapsamaktadır. Su, mutfak, ev ve inşaat teknolojilerinde başlıca güçlü yönlerimizi sunan, Lixil, Inax, Groeh, American Standard ve Permasteelisa markaları, faaliyet gösterdikleri sektör ve bölgelerde lider konumundadır. Lixil, faaliyet gösterdiği 150’yi aşkın ülkede 70.000’in üzerinde çalışana istihdam sağlamakta, nerede olurlarsa olsunlar, insanların yaşamını daha iyi ve daha keyifli hale getirmek üzere fonksiyon, kalite ve tasarımı birleştirmektedir.