(Efendioğlu Mermer) Koleksiyonu CNR IMOB Fuarı’nda…

50 yıllık tecrübesi ile hem Türkiye’de hem de dünyada büyük çapta projelerde ürünleri ile yer alan Efendioğlu Mermer; perakende müşterisine hitap eden ilk showroomunu Bursa Balat’ta hizmete açtı. Efendioğlu Mermer, mağazasında da yer alan mermer masa ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonunu CNR IMOB Fuarı’nda sergiliyor.

Uluslararası mobilya fuarları arasında önemli bir yer edinen CNR IMOB, 22-27 Ocak tarihleri arasında birbirinden değerli markaları dünya sahnesine taşıyacak. Fuardaki tek mermer markası olma özelliği taşıyan Efendioğlu Mermer standını 10. Hall C-09’da ziyaret edebilirsiniz.

Hafif, dayanıklı, zarif

Efendioğlu Mermer’in özel üretim teknolojisi ile üretilen mermer masaları; hem 2 kişinin taşıyabileceği kadar hafif hem de 4 kişiyi taşıyabilecek kadar dayanıklı. Üstelik tek blok kullanımıyla dokusundaki devamlılığı muhafaza ediyor, şıklık ve zarafetini bir bütün olarak beğenilere sunuyor. Efendioğlu koleksiyonundaki mermer masaları dilediğiniz ayak seçeneği ile tercih edebilirsiniz.


Efendioğlu Mermer:
Efendioğlu Mermer 1967 yılında Trabzon’da, bölgedeki mermer atölye ve üreticilerine malzeme tedariği sağlamak amacıyla kurulmuştur. Zaman içerisinde gelişim göstererek büyüyen Efendioğlu, önce 1973 yılında İstanbul’a, ardından 1990 yılında Orhangazi/Bursa’da bulunan, günümüzde faaliyetine devam eden fabrikasına taşınmıştır. Efendioğlu Mermer, yurt içi satışlarında ülkenin dört bir yanına malzeme tedariği sağlarken, yurt dışındaki satışlarını ise; ABD, Rusya, Meksika, Arjantin, Şili, Çin, Japonya gibi dünyanın dört bir yanında 5 kıtada bulunan 50’den fazla ülkeye yapmaktadır.