(Kaleseramik), UNICERA’da Trendlere Yön Verecek…

Türkiye seramik sektörünün öncü ve lider kuruluşlarından Kaleseramik, “UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı”nda; Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale ve İtalyan markası Edilcuoghi’nin yenilikçi ürünleri ile trendleri belirleyecek.

Uluslararası seramik pazarının en önemli oyuncularından Kaleseramik, “Uzmanlık”, “Benzersizlik”, “Bütünsel Çözümler” ve “Kusursuz Hizmet” yaklaşımıyla sunduğu şık ve işlevsel ürünlerini, tüketici ve profesyonellerle buluşturacak.

Kaleseramik, 5-9 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek Uluslararası UNICERA Fuarı boyunca, 5. Salon’daki yaklaşık bin metrekarelik dev Kale standında katılımcıları ağırlayacak. Özellikle Kalebodur’un sektöre kazandırdığı yenilikçi ürünü Kalesinterflex’in farklı kullanım alanlarından örneklerle sunulacağı stantta, tüketici ve profesyoneller için “deneyim alanları” oluşturulacak.

Farklı yaşam tarzlarına hitap eden ürünlerin yer aldığı Kale standında, inovasyon ile tasarımın öne çıktığı farklı renk ve ebatlardaki karolarla birlikte; vitrifiye ürün ailesi, banyo mobilyaları, armatür ve duş sistemlerine kadar geniş ürün grupları sergilenecek.