ARİZONA, TURİN, TOSCANA: (Bien)’in Yeni Koleksiyonları…

Bien Arizona

Son zamanlarda trend olan mermer görünümlü karolar göz alıcı mekanlar yaratmanıza olanak sağlıyor. Bien’in bu anlayışla tasarladığı 120×120 cm büyük ebatlı mermer görünümlü teknik porselen karoları zeminden, duvara tüm mekanlara mermerin derinlikli dünyasını taşıyor.

Bien’in 2019 yeni koleksiyonları Arizona, Turin ve Toscana kusursuz tasarımları ile seçkin mekanlara imza atarken, büyük ebadın avantajlarını ve kullanım kolaylığını da beraberinde sunuyor.

Arizona ile zarif ve doğal mekanlar 

Mermerin ışıltısı Arizona ile yansıyor. Bien 2019 yeni koleksiyonlarından olan Arizona Koleksiyonu, mermerin en ince damarlarına kadar her bir detayın yansıdığı kusursuz bir karo tasarımı. Zarif detayları bir araya getiren koleksiyon, mermerin biricik, tek olma duygusunu en doğal şekilde mekanlara taşıyor.

Bien Turin

Turin’le akıllarda kalacak zeminler

Bien’in yeni tasarımlarında yer alan ve mermerin ihtişamını duvardan zemine taşıyan Turin Koleksiyonu mermere yeni bir alan kazandırıyor. Turin Koleksiyonu’nun haki ya da gri tonlarındaki tasarımları evinizin en güzel köşesini baştan yaratıp akıllardan çıkmayacak bir ortam haline getirmenizi sağlıyor.

Bien Toscana

Göz alıcı mekanlara Toscana 

Antrasit ve gri tonlarda üretilen 120×120 cm ebadındaki Toscana Koleksiyonu yüzeyindeki özel dokusu sayesinde yaşam alanlarına ‘’yaşayan bir malzeme’’ duygusu veriyor. Koleksiyon hareketli ve göz alıcı mekanlar oluşturmak isteyenlere alternatif oluşturuyor.