(Silestone)’dan Banyo ve Mutfaklara YENİ ÜRÜNLER

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticilerinden Cosentino, Silestone’un yeni ürünleri Integrity Q ve Marie ile mutfak ve banyolara ferahlık getirmeye devam ediyor. Yeni ürünlerle estetik ve kolaylık bir adım daha öteye taşınıyor.

Cosentino evin yaşam merkezi olan mutfaklara ve dinginliğin adresi olan banyolara ferahlık getirmeyi sürdürüyor. Dünyada tek parça olarak üretilen ilk ve tek kuvars evye olan Silestone Integrity serisi ile mutfaklara konfor vadeden Cosentino, seriye yeni ürünü Integrity Q’yu ekledi. Bir diğer yeni ürünü Silestone Marie lavabo ile de banyolara farklı bir tasarım ve ferah bir görünüm getiriyor. Silestone’un tüm üstün özelliklerine sahip evye ve lavabolar, çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklılık, kolay temizlenebilir, leke tutmayan hijyenik yüzeyi ve göz kamaştırıcı tasarımıyla mutfak ve banyolarda uyumlu bir estetik sunuyor.

Silestone Marie tezgah üstü yapısıyla dikkat çekiyor

Cosentino White Zeus, Calacatta Gold ve Tigris Sand renklerinden oluşan, tezgah üstü yapıya sahip yeni banyo lavabosu Silestone Marie ile banyolara estetik ve şıklık sunuyor. Beyazın muhteşem saflığı ve sadeliğini yansıtan Zeus White, beyaz zemin üzerindeki zarif, geniş gri damarlar ve altın pırıltılarıyla şık etkiye sahip bir renk Calacatta Gold, nehir kumu görünümü veren çekici Tigris Sand renkleri farklı dekoratif banyolar için ideal bir seçim oluyor. Silestone Marie lavabolar mat iç ve dış yüzeylere sahip.

Cosentino Silestone Integrity Q

Integrity Q ile mutfakta bütünlük hissi

Cosentino’nun, en son teknolojiyle geliştirdiği, kavisli tasarıma sahip, yüksek kalite ve estetik standartlardaki Integrity Q evye, tezgahlarla birebir aynı renkte ve dokuda olduğundan mutfakta bütünlük hissi sağlıyor. Montaj  kolaylığı ve üstün koruma performansıyla öne çıkan Integrity Q, Blanco Zeus ve Calacatta Gold gibi alternatif renk seçenekleriyle mutfaklara farklı dekoratif görünümler sunuyor. Tek parça halinde tezgah üstünden kolayca monte edilen Integrity evye ile birlikte montaj için gerekli malzemeler aksesuar paketinde tüketicilere sunuluyor.


Silestone by Cosentino:
Silestone® yüzde 90 doğal kuvarstan oluşan, dünyanın önde gelen kuvars yüzey markasıdır. Bu ileri teknoloji malzeme leke, darbe, çizik direncine ve düşük su emme özelliklerine sahiptir. 60’dan fazla renkte, üç dokuda ve birkaç farklı formatta üretilen Silestone®, geniş ölçülerde üretilen ve ek yeri olmayan çok yönlü bir üründür. Bu özellikleriyle Silestone® yüzeyler mutfak, banyo ve otel, restoran ve laboratuvar vs. gibi yüksek beklentili binalar için son derece uygundur.

Silestone® ayrıca geri dönüşümlü Eco Line serisi ile sürdürülebilir inşaat ve tasarım için yeni bir standart oluşturmaktadır. Eco Line ürünleri en az yüzde 50 geri dönüşümlü malzemeden üretilmektedir. Bu öncü ve çevreye duyarlı ürün, doğal kaynakları duyarlı bir şekilde kullanarak şık tasarım ve mükemmel performans sunmaktadır.

Silestone® Dubai-Burj Al Arab, Londra-Wembley Stadyumu, Barcelona- Jean Nouvel’in Agbar Kulesi ve Madrid- Telefónica prestij mağazası gibi dünyanın en eşsiz yapılarında kullanılmaktadır. Ayrıca San Sebastian’daki Basque Culinary Center ile en dikkat çekici restoranlardan David Muñoz’nun DiverXO, Andoni Luis Aduriz’in Rentería’daki Mugaritz, Dani Garcia’nın Marbella’daki Calima ve Sergi Arola’nın Madrid’deki Gastró Arola’nın prestijli mutfaklarında bulunuyor. Jose Andrés gibi uluslararası üne sahip şefler en özel tariflerini Silestone® tezgahlarda hazırlamıştır. Cosentino Group 2011 yılından bugüne Dünyanın En İyi 50 Restoranı’nın ve 2015 yılında da “Takip Edilmesi Gereken Ödülü”nün sponsorudur.

Silestone® aynı zamanda dünyanın en büyük reklam etkinliği olan Super Bowl’da 2005 yılında yer alarak, burada reklam veren ilk İspanyol markası olmuştur. Silestone® o yıldan bugüne NBA Houston Rockets takımının da ana sponsorları arasında yer alıyor. Silestone® hali hazırda İspanyol birinci futbol ligi takımlarından Unión Deportiva Almería’nın da sponsorudur.

Kuvars yüzeylerin öncü markası Silestone® global taş endüstrisinde bir devrim yapmış ve zaman içerisinde durdurulamayan başarısı ile başta Amerika, İspanya ve İngiltere olmak üzere dünyanın önde gelen markası olmuştur.