(Güral | Vit) YENİ Tasarımlarını DÜNYACA ÜNLÜ İtalya Cersaie Fuarı’nda Sergiledi…

İtalya’nın Bologna kentinde 24 – 28 Eylül tarihlerinde gerçekleşen Cersaie Banyo ve Seramik fuarında Güral/Vit tasarımları yoğun ilgi gördü.  

İtalya’nın Bologna şehrinde 24-28 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Cersaie Fuarı dünyanın birçok yerinden gelen milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Uluslararası sektör temsilcileri ve profesyonellerini buluşturan, inşaat sektöründe dünyanın en büyük üç fuarından biri olan Cersaie Fuarı’na 2008 yılından bu yana katılan Güral/Vit, etajerli, takım, puzzle mobilya üstü tezgah altı olmak üzere tüm lavabo çeşitlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. Seri ürünlerden, klozet ve lavabolar başta olmak üzere birçok farklı tasarımı ziyaretçiler ile buluşturdu.

2010’da Red Dot ödülüne layık görülen WC Health ürününü tasarlayan Av. Nesrin Güral’ın yeni tasarımlarını da bu fuarda ilk kez ziyaretçilerin beğenisine sundu. Yeni tasarımlarının yanı sıra, özgün ve modern koleksiyonlarını da fuar boyunca sergiledi.

Güral Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral fuara Türkiye’den ve dünyadan birçok markanın katıldığını, rekabetin her sene büyüdüğünü,  Güral/Vit olarak bu sene ihracata daha da ağırlık verdiklerini söyledi. Ana pazarlarının Fransa, İngiltere, Hollanda ve Avusturalya olduğunu, İsrail, Rusya ve Ortadoğu’nun da umut vadeden pazarlar olduğunu belirtti. Hedef pazarlarının ise Katar, İsrail, Rusya ve Almanya olduğunu ekledi.

Cersaie Fuarı’na katılan ziyaretçiler, seramik, banyo, yer döşemeleri, duvar kağıtları gibi ürünlerde dünya trendlerini, yeni sezonun temalarını ve yeni koleksiyonları görme şansını yakaladı. Ayrıca fuar; uluslararası ticari işbirliklerine de hız getirdi.


Güral | Vit:
Faaliyetlerine 1995 yılında başlayan Güral | Vit kurduğu yepyeni modern tesislerle alanındaki en ileri teknolojik olanaklar ile işinin uzmanı, deneyimli ve dinamik kadroları bir araya getirerek (banyo, lavabo, sağlık gereçleri) ihtiyaçlarını karşılayacak güçlü bir kaynak oluşturdu. Mayıs 1996’da TSE Kalite Belgesini, Ağustos 1999’da da ISO-9001 Kalite belgesini alarak, hizmetlerini çeşitlendiren Güral Vitrifiye üstün kalitesinin yanı sıra, ürünlerin tasarımında da seçkin bir beğeni anlayışını yansıtmaktadır.