(Alarko) Seradens Super Plus Kombi: Estetik Tasarım ve Yüksek Verim Bir Arada…

Üstün teknolojili ürünleriyle iklimlendirme sektörünün lider kuruluşlarından Alarko Carrier’ın estetik ve modern tasarıma sahip Seradens Super Plus Çift Yoğuşmalı kombileri %100’ün üzerinde verim sağlıyor.

 Türkiye’de bir ilk: Çift Yoğuşma Teknolojisi 

Türkiye’de ilk defa uygulanan hem ısıtma hem de kullanım suyunda yoğuşma teknolojisi sayesinde geniş ısıtma aralığı sunan Alarko Seradens Super Plus kombiler, minimum dur-kalk sistemiyle maksimum yakıt tasarrufuna olanak veriyor. Uygun fiyatıyla satılan çevre dostu kombiler, sahip oldukları Premiks sistemiyle ideal gaz hava karışımı elde ederken düşük emisyon oranıyla çevreci ısınma sağlıyor.

Uzun kullanım ömrü nedeniyle de tercih edilen Seradens kombiler, %17-100 aralığına kadar çıkan geniş ısıtma modülasyon aralığıyla, minimum dur-kalk ve maksimum yakıt tasarrufu sağlıyor. Eco modu sayesinde hem ısıtma hem de kullanım suyunda daha pratik ve ekonomik ayarlama imkanı sağlıyor. Opentherm uzaktan kumanda bağlantısı, dijital manometre ve beyaz aydınlatmalı LCD ekranı sayesinde kullanıcılara daha kolay kullanım sunan kombiler, LPG ve doğal gaz ile sorunsuz çalışabilen kombiler, güneş enerji sistemine bağlantı setiyle kullanım suyu ısıtmasında güneş enerjisinden yararlanmaya olanak tanıyor. Kombiler, yoğuşma suyuna karşı yüksek dayanıma sahip paslanmaz çelik eşanjör ve daha büyük genleşme tanklarıyla, 20, 24, 28 ve 36 kW olmak üzere dört farklı kapasitede üretiliyor.