(Baumit Akademi), ÇAĞDAŞ YAPI ÇÖZÜMLERİNİ Anlatmak için Yolda…

Dudullu, Gebze ve Ankara’da bulunan Baumit Akademi’ler bünyesinde eğitimlerini sürdüren Baumit, yeni sezonda “Baumit Akademi Yollarda” etkinliği ile hizmet ve ürünlerini şehir şehir gezerek tanıtıyor. Yapı profesyonellerinin hayallerindeki projeleri gerçekleştirmelerine olanak sağlayan çözümler sunan Baumit, Türkiye’nin birçok şehrine yaptığı eğitim ziyaretlerine devam ediyor.

Donanımlı bir araç ve deneyimli bir kadro ile yola çıkan Baumit Akademi; inşaat firmalarından bayilere, akademisyenlerden yalıtım konusunda bilgi almak isteyen apartman sakinlerine kadar yapıya ilgi duyan herkese ulaşmayı hedefliyor. “Baumit Akademi Yollarda” etkinliği bir yandan ürünler, uygulamalar, teknikler ve trendler konusunda bilgiler aktarırken; bir yandan da merak edilen sorulara çözüm yolları sunuyor.

İstanbul, Bartın, Eskişehir, İzmir ve Ankara şehirleri ile başlayan “Baumit Akademi Yollarda”,  talepler ve program doğrultusunda rotasını diğer illere de çeviriyor. Türkiye’nin yapısına katkılarda bulunan “Baumit Akademi Yollarda” etkinliğine tanık olmak isteyenler Baumit Türkiye’nin sosyal medya adreslerinden bu yolculuğu takip edebiliyor.


Baumit:
Baumit, 30 ülkede 40’ın üzerinde tesise sahip olan Avusturya merkezli bir Schmid Industrie Holding firmasıdır. Dış cephe ısı yalıtım sistemleri, kuru harçlar ve makineli hazır sıvalar sektörünün öncü ve köklü firmalarından biridir. Baumit, Türkiye’de 2006 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Baumit, 2008 yılında Avrupa’nın en modern kuru harç tesislerinden biri olan ve yıllık 300.000 ton üretim kapasitesine sahip Gebze üretim tesisini hayata geçirmiştir. Baumit Türkiye ürün gamında, cephe kaplamaları ve boyaları, ısı yalıtım sistemleri, sıvalar, şap ürünleri, karo yapıştırıcıları, derz dolguları ve örgü harçları bulunmaktadır. Dış cephe ısı yalıtımında sunduğu farklı sistem alternatifleri ile Baumit, bu alandaki uzmanlığını ortaya koymaktadır.