(Kalekim)’den BRÜT BETON Uygulamalarını Kolaylaştıran, YÜKSEK PERFORMANSLI Yüzey Astarı “B-TONE

Kalekim, beton yüzey üzerine sıva ve seramik uygulamalarından önce kullanılan, yapışma mukavemetini artıran yüzey astarı 4507 B-Tone ile hızlı ve güvenilir çözümleri tüketici ve profesyonellerle bir araya getiriyor.

Kalekim’in polimer dispersiyon esaslı, dolgulu, beton yüzey astarı 4507 B-Tone, iç ve dış mekanlarda, yatay ve düşey yüzeylerde, tavanlarda, alçı, kireç ve çimento esaslı sıvaların brüt beton yüzey üzerine uygulanmasında yapışma mukavemetini artırıcı astar olarak kullanılıyor.

Pürüzsüz brüt beton zeminler üzerinde, sıva uygulamaları için pürüzlü bir yüzey oluşturarak yapışma mukavemetini artıran Kalekim 4507 B-Tone, çimento ve alçı esaslı sıvaların hızlı su kaybını önleyerek daha uzun süre boyunca, daha kolay işlenebilmesini sağlıyor. Tüketici ve profesyonellere, kullanıma hazır olarak sunulan B-Tone, fırça ve rulo ile kolayca uygulanabiliyor. Solvent içermeyen, kokusuz ürün insan ve çevre sağlığına zarar vermiyor.


Kalekim:
Kalekim A.Ş., yapı kimyasalları alanında üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye’de birinci, Avrupa’da ise 5’inci şirket konumundadır. İstanbul, Balıkesir, Isparta, Mersin, Yozgat, Erzurum ve Mardin tesislerinde üretimini sürdüren Kalekim, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biridir. Kurulduğu 1973’ten bu yana seramik yapıştırıcısından su yalıtım çözümlerine, ısı yalıtımından boyaya, endüstriyel zemin çözümlerinden derz dolgu malzemelerine kadar geniş yelpazede üretim yapan Kalekim, faaliyet gösterdiği tüm alanların öncülülerindendir.