(Çilek)’ten GRİNİN ASİLLİĞİNDEN Vazgeçemeyenlere…

Çilek Summer Serisi

Okulların açılmasına sayılı günler kala çocukların ihtiyaçları birer gerekliliğe dönüşüyor. Çalışma masalarının olmazsa olmazı sandalyeler için “Düşle” sloganıyla yola çıkan Çilek, Soft ve Summer serilerindeki gri renk sandalyelerle hem grinin asaletinden hem de rahatlıktan vazgeçemeyenlere işlevsel iki seçenek sunuyor.

Çocukların odalarında her ihtiyaca yönelik oluşturduğu farklı koleksiyonlarla beğeni toplayan Çilek, Soft ve Summer serisindeki sandalyeleriyle çalışma masalarını gri renkteki şık tasarımlarla tamamlıyor.

Çilek’in Summer koleksiyonundaki sandalye, yüzde 100 polyester ve gri renkteki kumaştan oluşuyor. Oturma ve sırt yerleri farklı yumuşaklıkta süngerlerden oluşan sandalye, kayın ağacından yapılan iskelet ve ayaklarıyla sağlam bir oturuş sağlıyor. Beyaz renge boyanan lake ayaklıklara giydirilen plastik patikler sayesinde kaymayan Summer Sandalye, rakiplerine göre daha güvenilir olmasıyla beğeni topluyor.

Çilek Soft Serisi

Çalışma masalarını şıklık ve rahatlıkla buluşturacak bir diğer tasarım da Çilek Soft serisinde yer alıyor. Tekerlekli sandalye tercih edenler için takmatik plastik lastikler eklenen tasarım, yüzde 100 polyester kumaştan oluşuyor. Gri renkteki sandalye nikelaj kaplama metal ayağıyla hareket etme yeteneği sağlıyor. 360 derece dönüş sağlayan mekanizma ve sandalye boyunu ayarlamaya yarayan piston ile Çilek Soft Gri sandalye, kullanıcısını rahatlıkla buluşturuyor.