(Bien Seramik)’le Banyolarda BÜYÜK EBAT Kolaylığı…

Büyük mekânlarda daha şık bir atmosfer yaratmak için incelikle tasarlanan Bien Seramik’in 2018 yeni koleksiyonlarından olan 40×120 cm duvar karosu koleksiyonları yenilikçi mekânlar yaratılmasına yardımcı oluyor. Koleksiyonlar kendi dekofon ve dekoruyla birlikte kullanıldığında mekâna hareket kazandırıyor.

Bien Seramik’in en son teknolojiyle ürettiği mimar ve iç mimarlara ilham veren 40×120 cm ebatlı koleksiyonları banyolar için bütünsel çözümler sunuyor.

Bien Seramik’in 2018 koleksiyonlarında yer alan 40×120 cm duvar karosu koleksiyonları Agatha, Eva, Goldie, Mayora, Parisian modern tasarımları, estetik çizgileriyle dikkat çekiyor. Bien Seramik’in yaşam alanlarında ve banyolarda kullanım kolaylığı sağlayan büyük ebatlı karoları ferah, konforlu atmosferler yaratmanıza imkân sağlıyor. Renk, dekor ve fon alternatifleri bulunan bu özel koleksiyonlar derz görünümünü de minimuma indiriyor. Aynı zamanda standart konut içinde seçilen koleksiyondan iki parça kullanılarak 240 cm ile tavan yüksekliğine erişilebiliyor.

Estetik ve tasarımı ön planda tutan, aynı zamanda kaliteden ödün vermeyen markanın büyük ebatlı bu özel koleksiyonları, kişisel zevk ve ihtiyaçlara uygun mekanlar tasarlamaya olanak sağlıyor.

Agatha: Siyah ve beyazdan oluşan iki renk alternatifi birlikte tercih edildiğinde çarpıcı mekânlara imza atmanıza olanak sağlıyor. Koleksiyonun dekorlarında gerçek altın kullanılması ve üç boyutlu görüntüsü mekânları zengin gösteriyor.

Eva: Yaşam alanlarında da alternatif oluşturan koleksiyon mekânlara sadeliği ve modernliği bir arada taşıyor.

Goldie: Beyaz ve bej renklerinden oluşan koleksiyon, özel banyoların yanı sıra sosyal alanlar ve yaşam alanlarında da kullanılıyor. Mekânlara temizlik ve sadelik kazandıran Goldie Koleksiyonu’nun, 40×120 cm ölçülerinde duvar karosu ve 60×60 cm ölçülerde porselen yer karoları mevcut.

Mayora: Bien Seramik’in 2018 koleksiyonlarından olan seri, canlı renkleri ve görünümü ile ultra modern banyolara ilham kaynağı oluyor.

Parisian: Banyolarda temiz, çağdaş ve hareketli atmosferler yaratmanıza imkân sağlayan koleksiyonun sıra dışı dekor ve fonları mevcut.


Bien:
Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren, marka konumlandırmasını ‘’daima genç ve daima yeni’’ olarak belirleyen Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlıyor. 

Bien Seramik:
Üre­ti­mini Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pan Bien Seramik, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı 3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zardaki ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­daki 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien Seramik, bir dünya markasıdır.

Bien Seramik, dünyaca ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 25 milyon m2’nin üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Bien Seramik, tüm ürünlerini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun üretmektedir. Bien Seramik, aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.