(Vanessa)’dan bir “PERA” Masalı…

Vanessa tasarımcıları tarafından doğu ile batının, klasik ile modernin kusursuzluğuyla harmanlandığı Pera Yemek Takımı, sade görünümüyle evinizdeki tarzın en etkileyici yansıması oluyor. İstanbul’un kalbi Beyoğlu’ndan esinlenerek tasarlanan Pera, göz alıcı detaylarıyla görenleri büyülüyor.

Minimalist tasarımıyla yaşam alanınıza farklı bir boyut katacak olan Pera Yemek Odası, doğal ceviz görünümünü mermer detaylarıyla çarpıcı bir şekilde yorumluyor.

Aradığınız her şey bu takımda!

Doğu ile batının, klasik ile modernin eşsiz bir şekilde harmanlandığı Beyoğlu’ndan esinlenerek Vanessa tasarımcıları tarafından tasarlanan Pera Yemek Odası, konsol, masa ve sandalyedeki göz alıcı detaylarıyla görenleri büyülüyor. Modern ve klasik tasarım anlayışının bir sentezi olan Pera, mermer ve cevizin eşsiz uyumunu tasarımına yansıtıyor. Ekstra çözümleriyle de beğeni toplayan Pera ile Vanessa, bir yemek odasında gümüşlükten vazgeçemeyenleri de unutmayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuttuğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Amerikan ceviz görünüme sahip yuvarlak masasıyla da yaşam alanlarını şıklıkla buluşturan Pera Yemek Odası, mermer ayrıntısıyla görenleri büyülüyor. Özel tasarımını fark yaratan detaylarıyla taçlandıran Pera Yemek Odası, yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olmaya aday…